Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért haragszik rám a vezetősé...

Miért haragszik rám a vezetőség, amikor nekem mondanak fel és nem én hagyok ott csapot-papot?

Figyelt kérdés
Eddig kedvesek voltak...
2017. jún. 25. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy haragszanak ? lehet pezsgőt fognak bontani mikor megszabadulnak tőled. Valamit félreértesz szerintem.
2017. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, lehet :) De később megbánhatják....
2017. jún. 25. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Így kell végkielégítést fizetniük.
2017. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell :) , mert nem igazi felmondás, hanem csak szerződés meg-nem-hosszabbításról van szó. Ezt az "5 éves tervet" ki lehet használni a munkáltatóknak. (ti. 3 év után már fizetni kell végkiel-t). Nevezhetnénk akár közös megegyezésnek is, mert én sem nagyon akarok maradni: télen 15 fok, nyáron 35....
2017. jún. 26. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán merrrt oka van hogy elküldenek?
2017. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy érezték, oka van, de a kérdésem, több, mint 2 hónapos, azóta sok víz lefolyt a Dunán... Derültek ki dolgok, sok mindent nem én rontottam el, meg nem is voltam rossz munkatárs, de már aktívan el kezdtem keresni az állásokat és nem feltétlezték, higy
2017. szept. 1. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
...nem feltételezték, hogy több pályázatot is megnyerek. 🙂 ☺ (A mobilról túl hamar sikerült elküldeni ☺😉)
2017. szept. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!