Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem magam ilyen borzasztóan emiatt?

Figyelt kérdés
a párom külföldre utazott a társaságával pár napja, hívott engem is, de én mondtam hogy nem tudok menni. Mindezt azért, mert tudom hogy nem áll a családom olyan jól anyagilag, az ösztöndíjam inkább nekik adom. Így is eljárogatok bulizni, 1 fesztiválra is megyek. Szóval nem volt pofám elmenni ide is. A szüleim meg most mondják, hogy miért nem mentem, arra van az ösztöndíjam.. Csak ez azért furcsa mert amikor másra kérek pénzt akkor megjegyzik, hogy nem megy túl jól itthon... Szóval nem mentem végül és szörnyen érzem magam emiatt..
2017. jún. 28. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Utólag könnyen mondják h miért nem mentél. Ha úgy érezted akkor h nem helyes ha mész, akkor így is van. Jól döntöttél.
2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meglehet látják rajtad, hogy menni akartál, és ezzel akarják eltörölni a bűntudatukat. Ezzel a megjegyzéssel áthárították a problémát, biztosan nem azért van mert rossz helyzetben vannak, hiszen ők mondják hogy miért nem mentél?

Nem akarják bevallani maguknak hogy a helyzetük miatt érzed magad rosszul, emiatt ők is rosszul éreznék magukat.

De valószínűleg attól független hogy ilyet mondanak, tényleg jól döntöttél, és szükségük van a pénzre.

2017. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!