Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket általában miért...

Az embereket általában miért érdekli, hogy a másik mennyi pénzt keres?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanazért, amiért bizonyos embereket az érdekel, hogy az embereket általában miért érdekli, hogy a másik mennyi pénzt keres.
2017. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, engem nem érdekel.
2017. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, most rettentő büszke lehetsz magadra, hogy egy semmitmondó szöveget idekommentáltál. Remélem ez volt a napod fénypontja.
2017. jún. 28. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Számodra semmitmondó, de a lényeg benne van. Persze ennek belátásához kellene némi önkritika. Röviden:: ők is ugyanúgy kíváncsiak, mint te, csak éppenséggel más témára irányul a kíváncsiságuk. Tehát a válasz maga az emberi természet. A te kíváncsiságod és az ő kíváncsiságuk egy tőről fakadnak. Ha megtalálod a saját kíváncsiságod lelki forrását, akkor az ő kíváncsiságuk okára is ráébredsz majd. Sok szerencsét ehhez.
2017. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, teljesen értelmes komment volt. Engem sem érdekel ki mit csinál... akkor nem vagyunk benn az általános csoportban vagy mi? Hidd el az emberek nagy része amgasról tesz a másikra.
2017. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert pl. eszi őket a fene,hogy nehogy a másik egy centtel is többet kapjon ugyanazért a munkáért. /kolléganőm/

Vagy valaki képes költségvetést készíteni,hogy a szomszéd házaspár meddig nyújtózkodhat anyagilag,többre futja-e nekik,mint ő neki,stb... valakik ezen eszik ám a kefét...

A kolléganőm mindent elkövetett,hogy mustrálhassa a bérpapíromat, és többször kibukott már valami: Pl. Mikor új szőnyegeket vettem,akkor beszólt: "hááát igen,akinek nincs gyereke...!) stb... Nagyon sokan rosszul vannak,ha nincsenek tisztában más anyagi helyzetével...

2017. jún. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen random embereknél nem érdekel, nem kutatok azonnal senki tárcájában. De akkor mondjuk igen, ha van hozzá kérdés. Pl. van egy ismerősöm, aki havi szinten elmegy nyaralni, én meg két párnapos kirándulást alig tudok kifizetni egy évben, akkor azért érdekel, hogy mégis mennyi pénzből gazdálkodnak, mire költenek, mit szereznek be ingyen... mert ha esetleg annyi pénzből költ, mint én, akkor tudok tőle tanácsot kérni, hogy én mit rontok el.
2017. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az ilyen emberek pénzben mérnek mindent és vannak olyanok is, akik gyakorlatilag rosszul érzik magukat, ha nem gyűlölködhetnek valamiért, - ez pedig alaptéma a gyűlölködőknél.
2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!