Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eléggé furcsa dolog történik...

Eléggé furcsa dolog történik velem. Mi és mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most leírom azt, amire figyelmes lettem az utóbbi napokban magammal kapcsolatban, nagyon érdekes én sem értem magamat abban reménykedem valaki esetleg tud valami ''megoldást'' erre.

Szóval már lassan egy hete, voltam egy rendezvényen, ahol épp egy általam kedvelt előadó lépett fel, nagyon tetszett az egész de amint vége lett olyan szomorúságot érzek és elég sokszor, azon kattogok mi lett volna ha mondjuk közelebb állok a színpadhoz mivel hátrább álltam, illetve ehhez hasonló dolgok.

Sokszor majdhogynem sírhatnékom van ha visszagondolok hogy akkor milyen volt és hogy most milyen.

Mitől lehet ez? Pontosabban mi lehet ez? Ugye nem valami pszichés probléma?xd

Hozzátenném hogy ritkán van lehetőségem koncertekre járni, talán ez lehet az egyik ok?

Köszi a segítséget.



2017. jún. 29. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8: Hagyd rá. Red Vixen időről-időre visszatér, előadja a nagy bölcset és boldogságot, de minden hozzászólásából süt, hogy semmivel kapcsolatban sincs képben, csak előakarja adni. Poénnak azért jó szegényke. :D
2017. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segítettek.

Az egyik kommentelőnek a válasz: Igen, tini vagyok :D

2017. jún. 30. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!