Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a google egy jó szr...

Szerintem a google egy jó szr kereső. Véleményetek? Mást is lehet használni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 00:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Uhh ez a fránya menü.

Bocs nem ide kéne írnom ilyen kérdést.

2017. jún. 30. 00:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok fajta kereső van. Pl: bing, yahoo

De nekem az a véleményem hogy a google a hibái ellenére is a legjobb kereső jelenleg.

2017. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit nem sikerült megtalálni vele?
2017. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik benne?
2017. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindent meg lehet találni vele csak sokat kell matatni a nem odaillő találatok miatt.

Ha vmit nem jó kulcsszóval adsz be (sokszor egy hajszál a különbség) akkor nem leled meg soha.


Nem tud jó sorrendet kialakítani a megfelelő és az oda nem illő dolgok között.

2017. jún. 30. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, ez nekem pont a yahoo! A googlel sokkal hamarabb megtalálom, amit keresek
2017. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha vmit nem jó kulcsszóval adsz be (sokszor egy hajszál a különbség) akkor nem leled meg soha."


Ez minden keresőnél így van. Sajnos, csak abból tud kiindulni, hogy mit írtál be, és nem abból, hogy közben mire gondoltál. Amikor az őskorban felhasználói tanfolyamra jártam, akkor az első óra első leckéje az volt, hogy wordben meg kellett formázni azt a mondatot: "A számítógép az utasításaid, és nem a kívánságaid alapján működik"


Amúgy meg a gugli pont, hogy megpróbálja kitalálni a titkos gondolataidat is. Gyakran találkozom azzal, ha valamit elírok, vagy csak van egy hasonló, gyakoribb kifejezés, hogy megjelenik egy felirat az általa javasolt (esetenként a helyes) kifejezéssel, illetve az "Inkább erre szeretnék rákeresni:-az általam beírt kifejezés-", és innentől kezdve eldönthetem.

2017. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond. Csak tudni kell használni. A megfelelő kulcsszavak használatával kell rákeresni arra ami érdekel. Van még jó pár kereső de jobbat nem találsz. Nem véletlenül a google a leganyobb.
2017. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi nektek!
2017. júl. 1. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!