Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozásra jó havert hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásra jó havert hol lehetne találni, arra van vmi kereső, szerintem sikeresebb lenne mint vmi társkereső?

Figyelt kérdés

Nekem szoktak lenne jó kis hülye csajozós ötleteim :D de egyedül nem merem véghezvinni, jó lenne vki , meg úgy többet is lehet röhögni a csajokon meg a reakcióikon :D

Én am egy békés csávó vagyok, ezért se merek egyedül odamenni a csajokhoz, nehogy megszivassanak :S

Érdekel minden ami , műszaki dolog.. autók, sz.gépek, barkácsolás, műszaki boltokba nézelődés, autószalonokba nézelődés, gépezés, stb.. ;)


2013. máj. 14. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy mindenki a "pajtit" akarja és nem téged.
2013. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemhinném ;)
2013. máj. 14. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy legyen.
2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pofonokból tanul az ember, csináld egyedül :-)
2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy, jöhetsz velünk csajozni. :D
2013. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
összeülsz haverjaiddal egy társaságba és odamentek egy csajtársasághoz (vagy meghívjátok őket)... tök jó buli! :)
2013. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én is ezt mondom mint az utolsó, csak a haveroknak vannak bnőik és ők nincsenek elengedve :S én nem maradtam meg viszont 1 csaj mellett se mert szeretek csajozni :D

am pesti vagyok ;)

2013. máj. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!