Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelentenek ezek az álmok? SOS

Mit jelentenek ezek az álmok? SOS

Figyelt kérdés

1.

Régen volt egy barátnőm aki eléggé kihasznált és átvert..Megszégyenített stb.De azóta lett másik barátnőm aki rendes.

Szóval az álmomba az volt hogy egy fürdőbe voltunk és egy medence tele volt valami szürke masszával.Ott volt a régi barátnőm,orditottunk egymásra és belelökött abba a medencébe..Én pedig csak süllyedtem gyorsan a feketeségbe de aztán a rendes barátnőm kimentett és ez a folyamat ismétlődött.

2.Kapcsolatban vagyok,de néha veszekedek a pasimmal..

Az álmomba az volt hogy egy fiú ismerősömmel éppen szeretkeztünk.

3.Néha szoktam álmodni szörnyekkel,sötét helyen ami elég rémisztő..


Mit jelentenek ezek az álmok?

16/L



2017. jún. 30. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Neheztelsz a csajra aki megalázott és félsz attól , hogy esetleg újra bántani fog. De vannak most más barátod ,aki nem hagyja hogy bántson téged a csaj. A massza a megalátottság / árulás szerintem.

2. Ezt nehéz ki silabizálni, nem tudom milyen a kettőtök közti kapocs , de a mással való szex a bizonytalanság, ami a veszekedés miatt alakul ki , és emiatt más karjában keresel biztonságot.

3. Félelem valamitől , sötétség valamilyen bizonytalan / látthatatlan dolog. Szörnyek azok a félelmed megtestesülései ,mondok egy példát mondjuk a matek doga ( nem a legjobb példa de na )

2017. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az álmok azt jelentik, hogy aludtál. Ne akarj természetfeletti tulajdonságokat keresni az álmaidban. Ebbe még Freud bácsinak is beletört a bicskája.
2017. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő álom lenne érdekesebb:

Egy medencénél vagy, ott ül a medence mellett a pasid is. Jön egy másik pasi, közeledik feléd. Azt hiszed, szeretkezni akar veled, de nem. Felvesz a karjaiba, a medencéhez visz, és a két lábadnál fogva fejjel lefelé belelógat a medencébe. Egy idő után kiemel, majd újra belenyom fenékig. Egy idő után azt veszed észre, hogy nem a másik pasi, hanem a te pasid játssza veled ezt. Na, ez mit jelentene?

2017. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!