Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ezt leginkább tőletek...

Fiúk ezt leginkább tőletek kérdezem. Miért van az h a haverjaitok elött bankók vagytok a lányokkal? Azzal is bunkók vagytok akit szerettek?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom...egy nagyobb fős társaságban iszonyat bunkó, de amikor ketten vagyunk vagy úgy h az ő haverja és az én barátnőm akkor jófej..talán túlságosan is...

2017. jún. 30. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én a haverjaimnak nem nyitok bankot, bocsi
2017. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én egy húszezres vagyok a lányokkal. Sajnálom.
2017. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet vannak ilyenek de nem mindenki az.

Gondolom szégyenl vagy menőnek tartja a dolgot.

2017. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Psycho ***** válasza:
100%

Először is érdemesnek tartom kiemelni, hogy bár valós probléma, amit vázoltál (én is ismerek jópár ilyen sztorit), de elég erős általánosítás ez így ilyen formában (nem tudom, ennyire így értetted-e, kicsit úgy jött át, mintha kb. minden fiúnak szólna). Pedig sok ám a kivétel! Sajnálom, ha még csak kevéssel találkoztál, aki nem ilyen :(


Valószínűleg mindkét alkalommal ugyanaz a motiváció: megfelelni a másiknak. Ami változik, hogy ki a "másik". Magyarán fontos neki, hogy a számára éppen aktuálisan fontos mások pozitív képet alakítsanak ki (és tartsanak fenn) róla.


Kettesben a lánynak akar megfelelni, ennek eszköze, hogy jó fej. Nagyobb brigádban már az a fontosabb neki, hogy a haverjai jó képpel legyenek róla és "menő" legyen, mert ott ők a fontosak neki, mert a csoport szintjén ők a többség.

Persze, hogy mi a "jó kép", mit jelent a "menő", az relatív: a viselkedésének megértése szempontjából az a fontos, hogy őbenne mi él erről a kívánatos képről. Valószínűleg azt hiszi, hogy ha bunkózik, az a haverjai előtt vicces (hozzáteszem, lehet az is egyesek szemében).

Ezzel nem védeni akarom persze. Megérteni és elfogadni valaki viselkedését két külön dolog! Remélem sikerült válaszolni :)

2017. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban sok megfelelni akaró ember ilyen. Én lány vagyok és egyik barátnőm viselkedett így (barátom még soha), előjött belőle a csürheösztön. Tehát úgy akarta megnyerni pár falkatársa tetszését, hogy engem, akit ismert pécézett ki és kezelt le. De én felálltam egy idő után és otthagytam, lehet ezt csinálni. Nem kell tűrni.
2017. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja Psycho már leírta :)
2017. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az az oka, hogy a többiek előtt próbál "menő" lenni. Velem is viselkedtek már így, ilyenkor szép hangosan, hogy mindenki hallja, le kell járatni valami beszólással, akkor talán visszavesz magából.
2017. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

4. ilyen hosszu szöveget elalszok rajta.


Hát a válasz, az h te idegesíted lehet, vagy illetve be akar vágodni, se kor se semmit konkrétatt úgy nem írtál. :/

2017. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, látszik, hogy könyveket se olvasol, még írni sem tudsz, ráadásul úgy fogalmazol, mint valami 8 éves. Nem csoda, hogy egy 10-12 mondatos szövegen is bealszol ;)

Egyébkébként kérdező, az előző válaszolók már leírtak mindent, csak annyit teszek hozzá, hogy velem is viselkedtek már így és én ott hagytam az illetőt meg a haverjait, aztán mikor hazament, rámírt, hogy nem értették, mi bajom van, meg akkor persze megint játszotta, hogy ő milyen cuki és kedves, mint mindig, amikor kettesben voltunk..és rájőttem, nincs szükségem olyan "barátokra", akik csak addig kedvesek velem, amíg nincs ott valaki jobb, szóval megszakítottam vele a kapcsolatot. Mondjuk mi nem voltunk túl régóta haverok, szóval nem volt túl nagy a veszteség, meg volt pár másik dolog is, ami zavart az illetőben, úgyhogy jobban megérte nekem otthagyni :D De ha ti régóta barátok vagytok, szerintem próbálj beszélni vele.

2017. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!