Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álszenteskedik sok ember?

Miért álszenteskedik sok ember?

Figyelt kérdés

Írok néhány példát:


Egyik nap láttam, hogy egy férfi átfutott a négysávoson, az autók még messze voltak tőle, de az egyik szinte rágyorsított, hogy még ott érje és rá tudjon hosszan, hangosan dudálni. Oké, ez szabálytalan, a zebrát kellett volna használnia, de most nem ez a lényeg, hanem az autósnak miért kell így viselkednie? Nem hiszem el, hogy életében legalább 1x ne futott volna át az úton ő is, vagy bárki más.


Úgy általánosságban:

Sok férfi mondogatja, hogy fúj milyen sok nő r.b.nc, mind egyformák, közben meg ugyan olyanokra csorgatják a nyálukat, vagy járnak is velük.


A nők leszólják egymást, xy minek vesz fel magassarkút ha nem tud benne menni (mert ő biztos úgy született, hogy már profin futott benne). Xy-nak túl nagy/ kicsi a segge/melle (neki biztos tökéletes teste van). Stb...


Vannak szülők, akik a másik szülők háta mögött kibeszélik a másik gyerekét, hogy a kis janika milyen rosszul viselkedik, ilyen meg olyan, bezzeg az én pistikém mennyivel okosabb (mert az ő gyerekének sosem volt rossz napja, ő tökéletes gyerek).


Nem 1 olyan családot ismerek, ahol a férj adja a szépet mindenkinek, az összetartó családapát, otthon, ahol senki más nem látja, terrorban tart mindenkit.


1000 és 1000 ilyen példa van még, csak írtam néhány általános példát, hogy mire is gondolok. Én sem vagyok tökéletes, ezt leszögezném, biztos vagyok benne, hogy velem is előfordult már. A kérdésem lényege az, hogy miért van sok emberben bent ez a fajta tulajdonság? Kívül a tökéleteset mutatják, belül ugyan olyanok mint a többi akiket leszólnak. Még 1x kiemelném, tudom, hogy én sem vagyok tökéletes, én is szóltam le már másokat, viszont próbálok ezen nap mint nap javítani.


2017. jún. 30. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől érzik jól magukat.
2017. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "ítélkezéstől" kicsit feljebb érzik magukat a létrán az emberek, nekem is volt ilyen, mindkét oldalról.


Van egy nagyon külsőséges, szép barátnőm, ő csinált ilyeneket. Pl. átküldte egy számomra ismeretlen barátnője fotóját, amin az adott nő barátja is ott volt és azon pampogott, hogy egy ilyen rosszul öltözött, csúnya nőnek hogyan lehet ilyen barátja...hozzá kell tennem a nő jobban nézett ki ezerszer, mint én. Akkor rólam miket mondhatott. -_- Vagy azon hőbörgött, hogy mennyire romlott rbancok az önmagukat fotózó lányok, és hogy nemhiába nézik a férfiak krvának a nőket. Miközben ő egy házas férfi szeretője volt, akinek két gyereke is volt és a feleségének jópofizott...Na ekkor mondtam, hogy bocs ez már gáz, legyen önkritikád. Több éve nem beszélek vele.

2017. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azaz volt...
2017. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék.


De most komolyan, nem tudnak józanon és egyenlően ítélni.

2017. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek többsége agyilag egy primitívebb állat szintjén mozog. Ez van, eltelt több 10 ezer év, és még mindig szarral dobálózó majmok szintjén élünk.
2017. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki elnéző magával.
2017. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!