Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék "szuper ember"?

Hogyan lehetnék "szuper ember"?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy több dologhoz akarok érteni magasabb szinten, mint az átlag emberek.

Persze, tudom életem végéig tartó tanulással, de engem az érdekel mit kéne tanulnom.


Gondolok itt a tudományokra, azon belül mik a prioritások (probléma megoldó képesség, matematika, fizika, élővilág, kémia, műveltség, történelem, lexikális tudás, stb...).

Ott van a másik ág, a külső tulajdonságok: harcművészeti jártasság, kézi és lőfegyverrel való jártasság, járművezetési képességek, hibátlan testfelépítés stb.


Sok-sok dolgot kihagytam a felsorolásból és a prioritásokkal sem vagyok tisztában, minden segítséget szívesen fogadok.



2017. jún. 29. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj edzőterembe , olvass , kutakodj , tanulmányozd hires fizikusok ,matematikusok életrajzát/elméletét ha érdekel .

De döntöd el miaz ami érdekel a Google a barátod ;)

2017. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem filozófia az foglalkozik legjobban az emberrel és azok tulajdonságával az a baj ha egy tudományágat megtanulsz az egy bizonyos rétegben használható fel csak.Az emberek nagy részét nem fogja érdekelni csak azokat akiket megmozgat ez a téma vagy épp segítségre van szükségük ebben a témában.
2017. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, én ugye univerzálisan a legtöbb dologban a lehető legmagasabb szintet akarom elérni.

Például: Jack Bauer.

2017. jún. 29. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél a lehető legmagasabb mértékben tudatos. Élj tudatos életet.
2017. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod. Kezs ott, ne hidd, amit most 'tudsz' valóság, míg tusatos élet sem élsz.

Nem kell életen át tartó tanulás.

2017. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szuper emberek nem akarnak szuperek lenni. A tanulás téves.


Érdeklődj, próbálkozz, gyakorolj ennyi.

2017. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SirMoook ***** válasza:
Olvass utána dolgoknak. Ásd be magad teljesen minden témába, ami csak szembejön veled. Nagypapám úgy avanzsált kb egy természettudóssá, hogy mindig National Geographicot néz :D Az a lényeg, hogy mindennek nézz utána alaposan. (itt gondolok egyaránt netre, és könyvekre is)
2017. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!