Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki valakit megöl és...

Ha valaki valakit megöl és mondjuk utána gyorsan elköltözik valami olyan országba vagy kontinensre ami innen nagyon messze van akkor is elkaphatják?

Figyelt kérdés
Én csak kíváncsiságból kérdeztem
2017. júl. 1. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ, hogy melyik ország, de nem valószínű, hogy elkapnak. (még akkor sem ha nem költözök el)
2017. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
🤔
2017. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsiságból kérdeztem! Nehogy azt hidd hogy én tettem ilyet!!! Mert nem!!!!
2017. júl. 1. 16:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja hogy melyik ország? Mondjuk Vanuatu bár az egy kis sziget ami nagyon messze van országunktól.
2017. júl. 1. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel le tudjak nyomozni azt, hogy mikor hasznaltad az utleveledet es hol, ezert elegge valoszinu, hogy elkapnak
2017. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyan volt már hogy valaki ölt és mégis eltudott valahova menekülni?
2017. júl. 1. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Na ez engem is rohadtul érdekel.

Van is ilyen sorozat az a címe hogy Majdnem megúsztam. Ott is vagy megölnek valakit vagy megszöknek stb. és utána menekülésben vannak akár több évig is , de egyszer úgy is lebuknak . Gondolkodj milyen s*ar érzés lehet hogy minden rendőrtöl majd befo*ol , mert azthiszed felismer stb..

Ezután nem lehet normális életed..

Igaz ez a sorozat amerikában játszódik , természetesen valós történeteket mutat be na és a legtöbbjük mexikóba menekül ,de volt olyan is hogy alaszkába..és egyszer úgy is elkapták őket.

De ez engem is nagyon érdekel hogy pl itt magyarba , ha megölsz valakit elmenekülsz kocsival mondjuk a távol keletre utánad jönnek e stb. Azt hallotam egyes országokban ki se adnak..

2017. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valld be nyugodtan! Könnyebb lesz neked is!
2017. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem csináltam ilyet!!!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. júl. 1. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A hátrahagyott DNS mintát nyilvántartásba veszik,az már ott is marad. Ha valahol valamilyen pitiáner ügy miatt DNS mintát vesznek tőled,akkor kiadja a rendszer,hogy fenetudja mikor ezt a mintát már megtalálták egy gyilkosság helyszínén,és akkor nyalóka van.
2017. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!