Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordult hasonló...

Veletek is előfordult hasonló helyzet mint ami lejjebb a cikkben olvasható? Hogy elértetek valamilyen sikert, és utána a barátaitok felszívódtak?

Figyelt kérdés

[link]



Miért ilyen irigyek a magyar emberek? Miért nem lehet elviselni és örülni ha valakinek sikere van? Ha egy politikus ellop egy csomó pénzt az a baj, ha valaki nagyon sok munkával ér el nagyon nagy sikereket az is baj.......

Egyáltalán honnan lehet így tudni hogy kivel lehet barátkozni, és ki az aki irigy kígyóvá változik ha nekem valami össze jön?



2017. jún. 13. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy példa egy ismerősömről, egy nagyon vacak gyerekkorból indult, 3-an voltak egy szobában testvérek, mocsok, és szemét mindenütt, kb az egész iskola rajtuk nevetett emiatt.

Mára kiköltözött külföldre, nem győzi posztolgatni facebookra, hol nyaralt, milyen kastélyokban lakott, illetve épp hol rázta a rongyot, kikkel.

Miért nem örülök neki, és tiltottam le a követését?

Mert irritált ha beszéltem vele, nagyon pökhendi, lekezelő, kioktató stílusban beszélt velem, amit valószínű ő nem vett észre.

Nem hiszem, hogy az emberek kíváncsiak a magamutogató, öntelt, nagyképű emberekre, akik félistent játszanak, és várják, hogy alattvalóként imádják őket a régi barátai.

Csak ezt sokan elfelejtik, amikor benne vannak a jóban, és valahogy elfelejtenek szerények maradni....enyhén szólva.

2017. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!