Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek ilyen embereket?...

Ismertek ilyen embereket? Szerintetek miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ő korán reggel ad nekem egy időjárás jelentést pl, de van, hogy csak azt meséli el, hogy aludt, és az éjjel mennyire zavarta a vihar, most épp hány fok van, mit főzött, milyen ruhát mosott össze mivel, leírja éppen mije fáj , mik a problémái (azokról nagyon szeret beszélni, alapvetően egy negatív személyiség, mert mikor eltörött a lába, nem volt olyan nap, hogy ne panaszkodott volna üzenetbe arról, hogy ő mennyire rosszul van, naponta többször is írt róla, és képed küldött róla ).

Képes rám írni csak azzal, hogy fáj a feje, vagy tikkel a szeme , mennyire jóllakott ?!


Nektek van ilyen emberetek a környezetetekben ?

Nem rohadt idegesítő? Akárhányszor szóltam neki, hogy szerintem csak szerinte olyan nagy újdonság leírni, hogy tikkel a szeme, vagy viszket a gipsz alatt a lába, ettől igazából senki nem jön lázba.

De ugyanúgy mintha kb értelmi fogyatékos lenne, mindennap eljátssza , hogy valamilyen témát megragadva irkáljon az embernek, ha épp nem tikkel a szeme, akkor elégette a nyelvét..


2017. júl. 2. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az én ismertségi körömben nincs ilyen,de szerintem azért csinálja ezt az ismerősöd,mert beszélgetni akar veled,csak nem tudja,hogy kezdeményezzen. Vagy barátkozni akar veled.
2017. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Van bőven ilyen ember. Valahol el kell neki mondania a mindennapjait.

Van ilyen ismerősöm is, nem egy. Bár nem nekem helyzetjelent, de elnézem, hogy a facebookon a nap minden percéről beszámol.

Vagy elviseled ezt az ismerősödet, vagy ignorálod.

2017. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy gondolom, írja ki facebookra, mert ha nem érdekel pl akkor letiltom a bejegyzéseit, de ha őt letiltom megbántom..
2017. júl. 2. 12:53
 4/23 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló ismerősöm egyetemről. Normális volt a srác egy ideig, aztán átment megszállottba. Folyamatosan írogatta, hogy épp kajál meg ilyenek. Reggelente arra ébredtem, hogy írta, hogy aznap milyen óráim lesznek. Egy idő után nem válaszoltam neki, mert az oké és ja szintű válaszokból nem esett le neki, hogy ezekre nem vagyok kíváncsi. Közöltem is vele, hogy ne írja le az óráimat, én is tudom őket. Folytatta... Amikor nem válaszoltam, elkezdett gyalázkodó üzeneteket írni.
2017. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi másról beszélgetnél vele szívesebben? Ha nem írna rád, akkor meg az lenne a baj, hogy "nem írt rám még egyszer sem".


Gondolkozz másképp! Ha rád ír, akkor örülj neki! Ha nem ír rád egyszer sem, ne haragudj miatta! És ha utána keress, ne vedd úgy, hogy "miért kér segítséget, eddig egyszer sem írt rám..." NE! ne így állj hozzá! Segíts neki szívből! Hogyha rád ír, akkor itt a lehetőség, hogy beszélj vele, hogy felvedd vele a kapcsolatot! Ha nem ír rád sokáig, ne haragudj meg rá! Segíts neki, mint annak a személynek, aki közeledni akar hozzád! És ha nem akar közeledni, akkor is segíts neki! Ha pedig sokszor rád ír, ne haragudj meg rá, ne idegesítsen. Örülj neki inkább.

2017. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
#6: Miért örüljön az ember egy rosszindulatú zaklatónak? Omájgád.
2017. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem rosszindulatú ő, viszont utolsó előtti, nem értek egyet, egyszerűen egy idő után idegesítő, hogy neked van életed amit élj, míg mások 70 évesen jutnak el odáig, hogy az időjárást elemezgessék, meg hasonló semmit mondó dolgokat, addig valakinek fiatalon ilyen témák jutnak eszébe.

Mint egy vénasszony.

2017. júl. 2. 13:52
 8/23 A kérdező kommentje:
Főleg abból látszik rajt ez a vénasszonyos, megkeseredett életstílus, amikor elmegyünk egy rendezvényre, vagy bárhova ahol emberek vannak, és megszólja azokat akik inget vesznek fel, fekete nadrággal, mellette a párja hozzáöltözve egy földig érő ruha, vagy épp nála is valami nadrág kosztüm ... Hogy lehet ennyit foglalkozni mással? Miért kell belekötni mindenbe, hogy ő neki jó ide az otthoni is'...Neki jó, valaki, mint pl én is, szeret megjelenni valahol tisztességesen...
2017. júl. 2. 13:54
 9/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne rosszindulatú? Rosszindulatúnak mondod, mert leírja, hogy sérült meg, vagy éppen milyen fáj? Ez talán kényesség. De ha te eltörnéd a lábad, nem írnád meg senkinek? Nem rosszindulatú, maximum kényes. Ne feltételezz senkit se rosszindulatúnak. Ha annak találod, használd ki az alkalmat, hogy rád írt, és változtasd meg. Légy rendes és jószívű, és érd el, hogy mások is azok legyenek. Ne mondj senkiről rosszat. Legyél vele rendes, a rosszindulatban ne köss vele kompromisszumot, törekedj arra, hogy ő is jó legyen. Tehát ne ő hasson rád, hanem inkább te hass rá, a rosszat győzd le jóval, béketűréssel, és szeretettel.
2017. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9 vagyok meg #5


Közben már válaszoltál, értem, tehát idegesít. Nézd meg, amit írt, és ha nem fontos, ne válaszolj rá. Mond meg neki, hogy miről beszélnél szívesebben. Saját magad adj témát, ne az ő témájára várj. Szerinted unalmas, de mond csak, miről beszélgetnél vele helyette? Te nem tudsz témát vele, és ha ő felhoz egyet, az már unalmas? Döntsd el, hogy TE miről szeretnél beszélgetni vele. Már most itt írd le, hogyan fogod neki megfogalmazni. Ha kell, segítek megfogalmazni.

2017. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!