Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszemita vagyok? Nem bírom...

Antiszemita vagyok? Nem bírom elfogadni a testvérem börtön büntetett előéletü cigány férjét, okoskodik, erőszakos de már kölyke is van tőle a húgomnak. Most akkor antiszemita vagyok?

Figyelt kérdés
Én nekem volt roma barátom és nagyon szerettem, legjobb barátom volt gyerekként mondhatjuk. A családom magasan képzett, iskolázott emberekből áll. Senki nem tudta elviselni amíg meg nem szült a hugom, azóta már mindenki szereti csak én nem bírok még a fekete gyerekre sem ránézni. Ha legalább egy értelmiségi romához megy, nem érdekelne, de ez egy aluliskolázott börtönt megjárt cigány, a fent említett attitüddel.
2017. júl. 6. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Antiszemita akkor lennél, ha a testvéred férje zsidó lenne és ok nélkül gyűlölnéd.
2017. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy miért érzel így. Én sem bírnám ezt elviselni.
2017. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

az antiszemitizmus zsidógyűlölést jelent, nem terjed ki a cigányokra és más népcsoportokra.

a "szemita" szó ugyanis zsidósághoz tartozót jelent hivatalosan, ebből a szóból lett képezve az antiszemita kifejezés.

2017. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

így van, te nem antiszemita vagy, maximum rasszista. de az is akkor lennél, ha előítéletekből vélekedsz így.


ha tudod bizonyítani azt, hogy rossz ember, akkor az tökmind1, hogy fehér vagy cigány, értelmes ember nem fogadja el az ilyeneket.

2017. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy ha ugyanez az ember nem lenne cigány származàsú de egyébként ugyanúgy aluliskolázott és büntetett előéletű lenne, te ugyanúgy nem bírnád elviselni? Egyébként rasszista lehetsz max az antiszemita az más.
2017. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ugyan úgy. engem az sem zavarna ha egy egyetemista afrikai diákkal járna... vagyis járt volna... aki nem bűnöző
2017. júl. 6. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Te csak egyszerűen szereted a testvéredet.
2017. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom már mit érzek a testvérem felé. Megváltozott. Nagyszáju, hangos és durva lett. Káromkodik nagyon csúnyán az utcán, mutogat embereknek, kötekszik és vese lerúgdosással fenyegetőzik. Egy halkszavu csendes és kedves lány volt, de az utobbi évek alatt mióta együt van ezzel az emberrel azóta ilyen...:(
2017. júl. 6. 22:31
 9/9 anonim válasza:
100%

Nem vagy antiszemita, ennek köze sincs a zsidókhoz.

egyébként őszintén sajnállak, remélem, egy idő után csak lelép az a retek.

2019. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!