Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok ha megnyernéte...

Mit csinálnátok ha megnyernétek a lottó 5öst? :D

Figyelt kérdés
2,05 milliárd forint :P

2017. júl. 6. 22:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem látogatnám ezt az oldalt, mert annyi pénzzel az unaloműzést magasabb színten tudnám elűzni kegyetlenül unalmas, szürke világomból.
2017. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%
Végre kipróbálnám milyen érzés húszezressel segget törölni.
2017. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálnék közben pedig a pénzre gondolnék.
2017. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
XDD
2017. júl. 7. 10:18
 25/29 anonim ***** válasza:

Vennék egy nyelvvizsgát, hogy meglegyen a diplomàm. :D

Bár nem szeretnék dolgozni benne. Bár lehet hogy kedhetnék vele valamit vàllalkozàsként.


Vennék egy jó kis autót. Nem feltétlen luxusautót, olyat ami azért nem szúr szemet.


Lenne olyan rokon, akinek segítenék, bár nem túl magas összeggel, inkàbb anonim módon. Ezen elgondolkodnék, hogyan lehetne. Vissza kimennénk külföldre nyaralni, ott ahol dolgoztunk, inkàbb olyan hosszabb(1 hónapos) vakàciónak mondanàm. Meg, egy-két helyre, de középkategóriàs szintre. Nem jó, ha mutogatod, hogy sok pénzed van. :D


Biztos költöznénk, de még nem tudom hogy hovà lenne érdemes.


Elgondolkodnék, egy kb 2 év utàn, hogy vàllaljunk-e még egy babàt a pàrommal, akivel meglenne az esküvő.(2 tanús tengerparti). Illetve rendbe szedetném az egészségem.


Teljesen középkategóriàban gondolkodom(felsõ-közép), mert nekem nem tetszenek a hodály hàzak, még ha lenne pénz arra is hogy ne nekem kelljen rendbetenni nap mint nap....stb.


Ja és végre vennék vagy 8-10 db melltartót! :D Hàt na...G-s mellre ami normàlis és kapható az kb 15eft-nàl kezdõdik...

2017. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Utolso szep celok, remelem egyszer lesz mindegyikre lehetoseged!

Jokat irtal en is hasonlokeppen latom.:)

2017. júl. 7. 15:31
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem én utaznék, de nagyon sokat.
2017. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sok könyvet vennék/elolvasnék. Egy évig: reggel-délig zsákolás (box nm kufirc)

Egytől-háromig olvasás. Őttől-hatig olvasónapló vezetése.

2017. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Először a sokktól pár napig biztosan nem tudok majd normálisan funkcionálni, ami lehet nem is baj, hisz legalább nem kezdek el gondolkodás nélkül költeni... :D

Aztán miután felveszem az összeget, először biztosan veszek majd pár felesleges kacatot, amire azt hiszem szükségem van. :D

Anyunak szólok csak a pénzről, vele kiötleteljük, mi legyen, én mindenképp szeretnék külföldre költözni és utazgatni sokat, de nem akarok ettől a pénztől függeni, inkább egy jó lehetőségnek tekintem, hogy egy olyan vállalkozást hozzak létre, amely folyamatos passzív jövedelmet biztosít. A pénzt olyan számomra fontos dolgokra költöm, amely a környezetvédelemmel kapcsolatos, nonprofit szervezeteket létrehozni.

2017. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!