Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szülők! Mihez kezdenétek, ha...

Szülők! Mihez kezdenétek, ha megnyernétek a lottó ötöst?

Figyelt kérdés
Ami jelenleg közel 4 milliárd forint.
2015. ápr. 18. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát első körben csodálkoznék, mert nem lottózunk :D

Másodszorra biztos vennénk egy házat, lecserélnénk a kocsit, örökbe fogadnánk 2 gyereket (van sajátunk is, és egyébként tényleg szeretnénk örökbe fogadni majd gyerekeket, de a jelenlegi lakásunkban csak nyomorognánk).

2015. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát nagyon örülnénk neki..

először vennénk egy két házat. kifizetnénk a tartozásunkat illetve a szüleink tartozásait...stb. hogy mindenki tiszta legyen...apámnak vennénk egy kis házat, sajnos most elég hontalan, szörnyű körülmények között...nyitnánk a fiúnknak számlát...stb. azt utazgatnánk, nem dolgoznánk :) majd ha mindent megnéztünk élnénk tovább az életünket sokkal jobban mind most.

2015. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asszem kinyitnék egy sört :D


Utána kifizetném a diákhitelemet. Aztán vennék valami jó lakást és pofásan berendezném, úgy, ahogy nekünk tetszik, és amiket már régóta meg szerettem volna csinálni. Mondjuk ez szerintem időbe telne, mert ott, ahova költözni szeretnénk, éppen amúgy sincs eladó lakás.

Szerintem az öcsémnek és az egyik sógornak is vennénk egy-egy lakást, mert nekik eléggé kellene, és hát meg is érdemelnék.

A maradékot szerintem befektetnénk, ehhez mondjuk a férjem jobban ért, ő a pénzügyi ember a családban, ilyen területen is dolgozik, szóval tudja, hogy mit kéne csinálni. Én a költéshez jobban értek :) Mondjuk az biztos, hogy jótékony célra is fordítanánk belőle, ehhez mindenképpen ragaszkodnék.

Na meg nyilván első körben mindannyiunknak megvennénk azokat a dolgokat, amikre leginkább vágytunk mostanában, csak nem volt rá pénzünk, meg elmennénk egyet nyaralni is.

Természetesen lenne elkülönített pénz a fiunk számára is, meg a továbbiakban (remélhetőleg) megszülető gyerekeinknek is.

És mivel a férjem valószínűleg elég jól forgatná a fennmaradó összeget, így végre megtehetném, hogy többet nem dolgozom a jelenlegi munkahelyemen (ami amúgy jó hely, de nem a szakmám), hanem elmennék önkénteskedni, mert az viszont megoldható lenne úgy, hogy tényleg szakmai munka legyen, és így már tojnék rá, hogy nem tudnak fizetni érte.

2015. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi házunkat ledózeroltatnám, és építtetnék egy újat.

Én nagyon öko vagyok, úgyhogy szeretnék egy hulladék újrahasznosító üzemet.

A falunkban régen volt egy üzem, ami bezárt a válság miatt. Ha nyitnék egy új üzemet, akkor kisebb lenne a munkanélküliség.

2015. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!