Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek, hogy tudnak...

Az emberek, hogy tudnak nyugodtan felmenni a másik lakására?

Figyelt kérdés
Most elsősorban szexre gondolok. Mióta láttam az "Erőszakik" című filmet, azóta mégjobban félek felmenni bárkinek a lakására. Aki nem látta annak mondom, van benne egy jelenet amiben egy srác felmegy egy csaj lakására, elkezdenek smárolni stb, erre hirtelen jön a pasija egy pisztollyal és kirabolja a főszereplőt. És a hírekben is annyi ilyen emberrablásról, szervkereskedésről stb hallani, ráadásul most itt ez a deep web mánia, hogy elrabolnak és élő közvetítésen megkínoznak sok pénzért amíg meg nem halsz meg ilyenek. Szóval, csak szeretném kikérni az emberek véleményét, hogy ők fel tudnak e menni valakihez, és aggódás nélkül együtt lenni stb. Mert én megőrülök ettől, hogy mindig ezen aggódok...
2017. júl. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nézed a Gyilkos elmék c. sorozatot?

Na, akkor inkább az utcára se lépj ki. :D


Hidd el, nagyon ritkák az ilyen esetek, a filmek, sorozatok mind a "szélsőséges" esetekről szólnak.

Hány meg hány fiatalt láttunk már péntek-szombat éjszaka egy padon vagy árokban aludni. Esetleg idegenek lakásán aludni. Nekik se lett semmi bajuk.

2017. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.


Én is nézem a Gyilkos elméket, és valóban, ha azt venném alapul, egész nap rettegnék itthon is, akkor is, ha egyedül vagyok (vagy csak úgy gondolom).

A valóság az, hogy persze valamilyen szinten óvatosnak kell lenni, de ritkák az ilyen esetek, ezért nem kell átesni a ló túloldalára se, mikor valaki már mindentől retteg.

2017. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Kerdező Te pasi vagy?

Mert akkor jó beszari

2017. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a gyilkos elmeket azt lattam, eleg beteg egy sorozat, sztem is nagyon ritkak az ilyen esetek, egyebkent ha az a sorsod hogy halalra kinoznak es ugy halj meg akkor azt ugyse kerulheted el.
2017. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"megőrülök ettől, hogy mindig ezen aggódok..."


Csak úgy elmondom, hogy a folyamatos stressz és aggódás általi elhalálozásra sokkal nagyobb esélyed van mint arra hogy ilyen történik veled.

2017. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!