Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél nyugodtan lehet nézni...

Nőknél nyugodtan lehet nézni a mellet feneket?

Figyelt kérdés
ha annyira látni hogy annyira kint van, még ha barátja is van, nyugodtan lehet nézni ? vagy ha olyan testreálló ruhát vesznek fel ? néha már nehéz nem észrevenni és odatéved a tekintetem
2016. júl. 24. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha annyira ki van téve akkor szerintem azért teszi ki, hogy nézzék!
2016. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerű: amit a kirakatba tesznek, azt azért teszik oda, hogy megnézzék.
2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha izmosabb vagy gyorsabb vagy, mint a csávója, egész nyugodtan.:-)
2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a csávója is tisztában van vele hogy amit a kirakatba tesznek az az első amit észrevesz mindenki, nincs ezen mit csodálkozni
2016. júl. 24. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha ott van a barátja akkor én nem szoktam nézni. Nem azért mert félek, hogy megver vagy ilyesmi, hanem nem találom vonzónak a párral rendelkező embereket(szerintem szüleim válása miatt, láttam mit élt át az akinek elvette valaki a párját, nem akarom, hogy valaki miattam ezt átélje).


De egyébként bámulom ha ki van rakva ha nincs

2016. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, miért vannak egyes nők erre kiakadva ?. Náluk ez nem igy megy, h felvesz egy lenge göncöt nap elején, nem jut eszébe az h lehet meg bámulják ?
2016. júl. 24. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Azért is felvehetnek a nők lenge ruhát, mert marha meleg van, vagy mert magának így tetszik, így érzi jól magát, nem pedig azért, mert minden vágya az, hogy idegenek bámulják. Bámuld, ha akarod, de nem kell beleképzelni hogy miattad van kirakva, hogy legyen mit nézned.
2016. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De vannak normális ruhák is amik nem átlátszóak, még sincs meleg benne
2016. júl. 24. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8:és bumm, így lett Irán.
2016. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ki bámul...:-)
2016. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!