Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság, ha a...

Szerintetek bunkóság, ha a bandánkban a basszusgitáros a szemem láttára azt írja a közös csoportunkba, hogy nem én vagyok a világ legjobb énekese, és nyugodtan meg lehet hallgatni más énekeseket, mert az nem bűn?

Figyelt kérdés
Énekes vagyok egy bandában, és tegnap volt az első fellépésünk a suliban. A legjobb formámat hoztam, sok dicséretet kaptunk. Erre este a csoportba a technikusunk kiírta, hogy hallott egy nagyon jó hangú lányt, és mi lenne, ha meghallgatnánk. Erre a basszusgitáros azt írta, hogy oké, hiszen az nem rossz, ha meghallgatnak másokat is, hiszen én úgysem vagyok a világ legjobb énekese. Na de én ezzel tisztában vagyok, de eléggé sértő volt, főleg, hogy olyan helyre írta, ahol elolvashattam. Szerintetek ez bunkóság?

2014. dec. 20. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem volt szép mondjuk,de nem bunkóság.Nem halálos sőt,nem esne jól de rosszul se! Ha tisztában vagy vele,akkor meg?

Amúgy is nem egy világhírű banda,és a hangod se(reméljük az lesz),hogy ne mondhasson ilyet!

2014. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem bunkosag ha ezt írta ki mikozbe tisztában volt azzal h elolvashatod :/ Fordított esetben ő biztos megsértődne.
2014. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán nem volt bunkóság szerintem. Ezt bárki egy kis önkritikával el tudja fogadni. Én is ha bármit csinálok, mindig tudom hogy van nálam jobb és nem várom, hogy más az én munkámat kivételesnek tartsa csak azért mert mondjuk a barátom. Inkább ez inspiráljon rá, hogy egyszer már ne mondhassa a basszgitárosotok, hogy nem te vagy a legjobb énekes a világon.
2014. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megalakult a banda, mindenki fixen benne van a formációban, szóval megbeszéltétek, hogy közösen viszitek tovább a dolgot, akkor igenis bunkóság ilyet kiírni. Ha még semmi nem biztos, akkor meg nem.
2014. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút atombunkóság az ilyen. Rengeteg olyan világhírű banda van, ahol az összes zenész olyan adottságokkal rendelkezik, amilyen minden tizedik embernek van, mégsem cserélgetik a tagokat havonta. Én odakommenteltem volna, hogy "ja, ha meg már úgyis felvételiztetünk, akkor én meg ismerek egy frankó basszerost, meghallgathatnánk őt is". Talán ettől észrevette volna magát.


Nem tudom milyen zenét játszatok, de az amatőr bandák nagy részében csak azért van basszusgitáros, mert hiányozna, ha nem lenne, amúgy meg sok vizet nem zavar, 2 hét alatt meg lehetne bárkinek tanítani a dolgát. Énekelni viszont sokkal nehezebb, pláne tömeg előtt. Egy zenekar nem egy átjáróház normális esetben, fix tagok vannak és nem szoktak csak azért lecserélni valakit, mert ismernek valakit aki kicsit jobb. A technikussal is megbeszélném, hogy akkor mától nem tartunk igényt a szolgáltatásaidra barátom... találtunk egy jobb technikust.

2014. dec. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért hé.. sehol nem volt itt szó lecserélésről. Meghallgatásról volt szó. Mi van, ha a kérdező férfi? A másik énekes meg lány. Mekkora lenne ha lenne a bandában férfi és női vokál egyszerre.
2014. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Erre a basszusgitáros azt írta, hogy oké, hiszen az nem rossz, ha meghallgatnak másokat is, hiszen én úgysem vagyok a világ legjobb énekese"


Ez szerintem egyértelműen jelzi, hogy a másik lecserélése a cél. Egyébként meg a kérdező írta már, hogy ő nem lány?

2014. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jelzi egyértelműen.

Én írtam, hogy biztos hogy a krédező férfi?

2014. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. márc. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!