Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha én úgy...

Szerintetek gáz ha én úgy érzem hogy Petőfi Sándor egy rendkívül túlértékelt költő, kinek költeményei inkább egy huszadrangu versíró költeményeivel vannak egy szinten?

Figyelt kérdés
Rengeteg fantasztikus költőnk van, akikhez szerintem a Petőfi soha az életben fel nem ért. Mit gondoltok? Nektek ki a kedvencetek?
2017. júl. 8. 22:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar szakot végeztem, és szerintem sem gáz. Nem kell mindennel egyetérteni. Én Adyt nem szeretem. Elismerem a tehetségét, de nem szeretem. erre mindig jön a válasz, hogy biztos rosszul tanították. Nem. Egyszerűen csak más a véleményem.
2018. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
DE azzal nem értek egyet, hogy Petőfi olyat írt, amihez nem értett, szerintem kifejezetten tudta, miről ír, süt belőle a szenvedély. Csak én nem azt várom a költészettől, hogy arról írjunk verset, hogy menjünk, csináljuk meg. Ez ízlés dolga.
2018. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Mivel én nem szimpatizálok úgy általában a 48-as forradalom és szabadságharc eszméivel, úgy általában véve Petőfi személyiségével sem. Túl sok idő eltelt azóta, hogy megítéljük milyen ember lehetett, valaki szerint erőszakos. Én mindenesetre nem tudok azonosulni azzal amit képviselt. A versei sem állnak hozzám közel.
2019. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!