Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem k**va nagy...

Pánti wook oszt csha kérdése:

Csak szerintem k**va nagy pofátlanság az, hogy van két jó barát (pasik) az egyiknek van csaja es amelyiknek nincs összejön a haver barátnőjével?

Figyelt kérdés
Ket videósról van szó es most nezegettem instàn hogy a csavonak az lett a barátnője aki a haverja csaja volt... ertem hogy egymasba szerettek de b@*dmeg... most ez igy komoly?! De nem is ez a légyeg ... van bárki aki erre képes lenne? Vagy van aki szerint ez oke? Meg hozzátemnem hogy nem kevés ideig voltak együtt ... egy év minimum

2017. júl. 11. 23:46
 1/6 Psycho ***** válasza:

Lehet oké is, meg nem is. Szituáció- és emberfüggő, hogy ők ezt mennyire nyíltan, milyen sikeresen kezelték. Függ attól is, milyen volt a szakítás, mennyire lett lezárva a kapcsolat, hogy sikerült elengedni a másikat.


Személyes példát ha megengedsz: én speciel az exeimmel a mai napig jó kapcsolatot ápolok, egyik szakítás sem volt viharos, és engem egyáltalán nem zavarna, ha valamelyik haverom jött volna össze akármelyikükkel.


Mondjuk egy biztos: ismerek nem egy olyan haverságot, amik ilyen ügyek miatt mentek szét. Szerintem a srácnak illik megkérdeznie akkor a haverját, hogy figyelj már, bejön nekem az exed, zavarna-e, ha...? Ha nem, akkor nincs baj.

Illetve a csajszinak is érdemes lehet felhívni a figyelmét, hogy azt ugye vágesz, hogy nekem az exed az világi haverom? Baj-e?


Szerintem ezek megbeszélhető dolgok.

2017. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb gyerekkori barátom 16 évesen jött össze a későbbi feleségével, mindenki irigyelte a kapcdolatukat, de csak én tudtam, hogy nincs benne semmi extra csak mindketten végtelen türelmesek... 20 éves korunkban haverom kiment Londonba, a csaj még itthon maradt tanulni, a férje meg csak 2 havonta jött haza 1-1hetet akkor barátkoztam össze vele is nagyon... (csak barátság semmi egyéb nem félreérteni)

Buliztunk sokat, kirándultunk...

22 éves korában lediplomázott akkor ment ki ő is Londonba, akkor aztán 3 éven át nem is láttam őket, de neten napi kapcsolatban voltunk mindhárman...

De ez nem mindig volt jó, mivel megbízható ember vagyok, így mindkettejük lelki szemetesládája lettem...

Legjobb barátomon végignéztem ahogy elkezd más nők iránt érdeklődni, mert "a felesége csak fekszik mint egy fadarab"

A csaj pedig mindig elpanaszolta, hogy a férje szerinte már nem vonzódik hozzá, nincs előjáték, semmi romantika, csak esténként ráfordul, megtörténik aztán alvás...


10 év együttlét után elváltak, a csaj hazajött, de pesten tudott elhelyezkedni, úgyhogy csak ritkán tudtunk találkozni... elkeseredettségében szinte minden pasival lefeküdt aki kikezdett vele...

Én szomorú voltam, hogy ilyen állapotban látom, elhívtam a 30adik szülinapomon, hogy jöjjön el velem egy hetet Erdélybe nyaralni...

Na ott én tényleg előre nem terveztem, de egy kis pálinka és a sátorozás alatt egy mackó okozta ijedtség összegabajintott minket...

Én már sok partner mondta, hogy elég jó a nyelvmunkám, de ilyet még nem tapasztaltam, össze vissza fröcskölt, spriccelt a kiscsaj...

Azt mondta utána, hogy még soha nem volt orgazmusa, mindig csak színlelte...


Másnap elmondtam a barátomnak messengeren, hogy mi történt, ő meg meglepetésemre örült nekünk...

Ez 3 éve volt, azóta van egy kisfiunk is... ja és már az én feleségem, a szex pedig mindig fergeteges... de mindhárman a legjobb barátok vagyunk mai napig, szerencsére már haver is hazaköltözött, napi kapcsolatban vagyunk a fiamnak ő a keresztapja is.

2017. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
54%
Már a nevedből süt a sötétség, kérdező. Ha nekik ez jó akkor neked semmi közöd hozzá.
2017. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1. és 2. kommentelő.Gratulálok a fiatokhoz :)

3.hát bocsánat hogy érdekel a téma, itt nem feltétlen a személyekre g

2017. júl. 12. 09:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Személyekre gondolok... ( véletlen rányomtam a kuldesre )(béna vagyok...bocsi..)
2017. júl. 12. 09:40
 6/6 acelsziv ***** válasza:

Ez a felektől függ. Ha mindenkinek rendben van akkor nincs gond. Egyébként szerelemben és üzletben nincs barátság.

Gond akkor van, ha a "barát" elcsábítja a másik nőjét. Mondjuk ott a nőt se kell sajnálni.

2017. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!