Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz barát az...

Szerintetek igaz barát az ilyen, vagy csak azért tart maga mellett, hogy ne unatkozoon?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk barátnők, legjobb barátnők ketten-ketten. Ez nem azt jelenti, hogy csak a legjobb barátnővel szoros a viszony, de például vele többet lógunk, stb. Amikor az én legjobb barátnőm nem volt suliban egy hétig, unatkoztam, a barátnőim annyira el voltak foglalva egymással, hogy engem észre sem vettek. Aztán most az én legjobb barátnőm újra jött suliba, de most meg a másik legjobb-barátnő-páros egyik tagja betegedett le, így az az egy aki suilban van, nekem nyekereg,hogy olyan egyedül érzi magát, meg mindig megkérdezi, hogy nem akarok-e inkább mellé ülni. Szerintem ez nagyon aljas, de ez neki nem tűnik fel. Én persze a legjobb barátnőmmel maradok, egyrészt, hogyha rögtön átpártolnék, az nagy pofátlanság lenne, és a barátnőm nyekergése miatt "azért se" alapon inkább nem foglalkozom vele.

2013. szept. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok szünetben egymással, hogyha tényleg barik vagytok, de ne erről, hogy egyedül érzi magát, hanem normális ,megszokott témáitokról,minthogyha a 4. emberke is ott lenne:D Kivéve, ha idegesít az a "nyekergős" csajszi, mert akkor hagyjátok őt, legyetek ketten-ketten, ha őt nem szereted. Nem muszáj mindig a másik kedvére tenni, mégha nem kedveled az illetőt, akkor is:)
2013. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Ja és ha nem nyavalyogna, nem mondaná ki többször, akkor nem is érezné a magányt. Mert pofitlanság, hogyha ott vagytok ketten ,és igenis foglalkoztok vele, ő meg a szemetekbe mondja, hogy egyedül érzi magát. Az olyan, minthogyha semmibe venne titeket. :S
2013. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bírom, meg minden, ez csak egyszeri alkalom volt. Még azt kell tudni, hogy körül-belül egy éve ez a "pár" dolog fordítva volt, én voltam ezzel a lánnyal, és nagyon elszomorít, hogí így viselkedett, mert úgy éreztem, mintha neki egyedül ő létezne...
2013. szept. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!