Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, szeretem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, szeretem a volt barátomat. Pofátlanság lenne visszamenni hozzá? Több lent.

Figyelt kérdés

Ő volt az első fiúm, jó volt vele lenni, de hamar vége lett, mivel nem szerettem igazán. Neki viszont összetört a szíve. Azóta 1,5 év telt el és kicsit felnőttünk. Nekem nem volt senkim, de neki volt. Sokáig nem gondoltam vissza rá, bár végig jó barátságban voltunk. Viszont nemrég volt a szülinapja, és aznap sokat lógtunk együtt (társaságban). Úgy éreztem, különleges ez a nap. Olyan dolgokat is éreztem, amit eddig sosem. Aztán kiderült, hogy együtt van valakivel. Sokkal jobban szeretnék együtt lenni vele, mint eddig bármikor. Úgy érzem, ha sokat teszek érte, talán esélyem is lenne nála. De így nem közeledhetek hozzá.

Lehetséges, hogy újból csak egy fellángolás, mint az elején?

Lehetséges, hogy azután, hogy egyszer már otthagytam, nem fog visszajönni hozzám?

Lehetséges, hogy most sem működne?

Nem szeretném mással látni. Nem szeretnék várni rá. Nem szeretném veszni hagyni. Vele szeretnék lenni! Mit tegyek?



2014. máj. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
H mit tegyél? SEMMIT! Mással van és ezt el kell fogadnod! Nem lehetsz annyira gerinctelen, h rámozdulsz és próbálod őt felcsípni miközben van valakije. Minden okkal történik! Ha nem jöttök össze az valószínű azért van, mert a sors másképp akarja,más fog jönni majd az életedbe! Türelem!
2014. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakori eset, ha valaki épp a tiéd, akkor nem becsülöd.. Valószínűleg a kezdeti boldogság után ismét kidobnád.
2014. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2014. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen nem gondoltam, hogy most keresem meg... Talán, ha szétmennek a mostani barátnőjével.

Igaz lehet, hogy ami elérhetetlen sokkal vonzóbb, mint aki bármikor az enyém lehet. De mégis akkor szerettem meg újra, amikor még nem tudtam, hogy mással van! És igen sokat érzek iránta. Szerintetek ez tényleg enyhülne, ha visszaigazolást kapnék, vagy ismét összejönnénk?

2014. máj. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!