Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdjem el gyakorolni...

Hogyan kezdjem el gyakorolni a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok, és megszeretném tanulni a tudatos álmodást. Hogyan lehetséges ez, hogyan kezdjem el, kinek, milyen módszer jött be, és mennyi idő alatt kb.?

2017. júl. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a DILD módszer jött be, 2 hét után, de úgy tudom a legtöbbeknek a WILD működik és ott ritkább az alvási paralízis jelentkezése.

Ami fontos, hogy mindenképpen vezess álomnaplót és a sima álmaidra próbálj vissza emlékezni (mingid álmodsz).

Ha te is olyan vagy mint én voltam, hogy nem nagyon emlészsel a sima álmaidra, akkkr neked is legaláb 2 hétig fog tartani, de türelmesnek kell lenni.

És az első pár "sikeres" TÁban szinte biztos, hogy az izgulástól össze fog esni a "rendszer" és felébredsz hamar.

2017. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszercazt olvastam, hogy

- naponta több szituációban tedd fel magadnak a kérdést, hogy: vajon most álmodom?

- álmodás közben próbáld meg ralizálni, hogy most álmodsz

- tűzz ki magadnak egy apróbb célt, hogy mit tudnál megcsinálni álmodás közben, pl megsimítani a hajadat


Ezek az első lépések

2017. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. De olyan reallity check kell ami a valóságban nem lehetséges, a haj simítás nem ilyen. Pl számold meg az ujjaid és, ha több vagy kevesebb van akkor álmodsz. Csak az a baj, hogy a tapasztaltabb tudatosálmodók tudják, hogy ezek a teknikák elég ritkán sikerülnek, mert ha az álom reális akkor bizony 5 ujjad lesz.

Szóval ásd bele magad valamelyik teknikába. Szerintem DILD.

2017. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy élőben sokszor feltettem magamnak a kérdést, most álmodom vajon? És körülnéztem, megkérdőjeleztem hol vagyok, mit csinálok, hogy kerültem ide. Ezt többször is megcsináltam, picit szokásommá vált, utána sok sok tudatos álmom is lett ez miatt, mert álmomban is ugyanúgy feltettem ezeket a kérdéseket.
2017. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!