Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Szerintetek tudatos...

Nők! Szerintetek tudatos döntésetek következtében születtetek nőnek?

Figyelt kérdés

Több bölcseleti (többezer éves) írás, kutató, előadás, könyv is tárgyalja, hogy van reinkarnáció. Tételezzük fel, hogy tényleg van. Ez esetben mit gondoltok arról, hogy nőként születtetek meg ebben az életben? Hisztek abban, valljátok, hogy ez nem véletlen, mert most a női szerepeket kell megtapasztalnotok?

Lehettél előző életedben férfi is.

Remélem, érted a kérdést.


Aki nem jártas a témában, nem nyitott rá, vagy csak full materialista, kérem ne írjon. :)


Életkort írjatok!


2017. márc. 15. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Nem. De eleve nem hiszek az újra születésben. 40
2017. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Tisztában vagyok vele, hogy én választottam. Jórészt azzal is, hogy mit akartam megtapasztalni és megoldani, amit nem lehetett volna férfiként.
2017. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Ja, választottam, hogy férfiak lebálnázzanak.


Nem hiszek ostobaságokban, ateista vagyok. Ha választhattam volna ilyet, olyan világban születtem volna meg, ahol nincsenek nemek.

2017. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!