Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi nőről:?

Figyelt kérdés

Veszek egy alaplapot, gépházat processzort stb s összeállítok belőle egy számítógépet. Az egyik csomagban van a szereléshez egy pár fehér kesztyű.


Később megismerkedek egy nővel. Meglátja nálam a fehér kesztyűt s kitalálja, hogy transzvesztita bulikra járok benne. Nem hiszi el, hogy az egy műszaki kesztyű amit PC.hez adtak, mert ilyenről még nem hallott. Később azt álmodja hogy kifestve lát engem s nem sokkal később szakít is...


2017. júl. 12. 15:55
1 2
 1/12 IllumTom válasza:
45%
Ezen nevettem egy jót, neharagudj, de ez durva. Volt oka feltételezni ilyet? Megálmodta ... érdekes énis álmodok sokmindent. Szimplán nem szeret törődj bele. NŐK
2017. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én azt ilyet messziről elkerülnék, ez beteges.
2017. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nő létemre írom: egyáltalán ne bánd, hogy otthagyott. Sőt, örülj, hogy megszabadultál tőle. Később csak rosszabb lett volna.

Amúgy tényleg vicces, hogy léteznek ilyen HP-k, ha valóban igaz, amit írsz. :)

2017. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettyós volt.
2017. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő, hogy lepontoztál? Vagy mi rosszat írtam a kérdésre?
2017. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bolond a csaj, nem kár érte. :D
2017. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem volt köztetek semmi. Csak egy felszínes kapcsolat lehetett, a nő pedig úgy lenézett téged ahogy vagy, nem igazán tisztelt.

Amit előadott az természetesen csak kitalált, mellébeszélés, amúgysem érzett irántad szerelmet, se nagyon semmit ahogy látom, ez meg egy jó kifogás is volt arra is hogy szakítson, mivel kezdtél számára taszító lenni.

2017. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 dugasra jo az ilyen is
2017. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak most olvastam el amit irtatok, s még senki se pontoztam. Ha valaki valakit lepontozott, az nem én voltam.

Hihetetlen de valóság. Én magam is alig akartam ezt elhinni miközben átéltem.

Az lehet amit mondott egyikőtök, hogy a nő nem tisztelt.

Egy személyiség zavaros valaki volt egyébként, az a fajta, akinek folyton becsmérelnie kell másokat, hogy valakinek érezze magát.

2017. júl. 12. 21:30
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ezen nevettem egy jót, neharagudj, de ez durva."


Nem haragszom, mert ez valóban a nevetséges kategória, bár viccnek elég szar vicc lenne...

2017. júl. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!