Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen flegma minden 9...

Miért ilyen flegma minden 9 éves? Mindenkinek beszólnak és keménykednek. Szerintetek felrúgjak egyet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Velem nem flegmák. Lehet csak a hülyékkel azok.
2017. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Kettőt is!
2017. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindegy, csak vedd videóra. 😁
2017. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Vannak neveletlen gyerekek, mindig is voltak. Ignoráld őket. A nevelésük nem a te feladatod, ha meg felrúgsz egyet, akkor simán bevihet a rendőr. A fizikai erőszak meg könnyen nagyon rossz véget érhet. Mi van, ha felrúgod a gyereket, bevágja a fejét az útpadkába és ott hal meg? Börtönbe mész. Ér ennyit neked, hogy néhány kisgyerek arcoskodik?
2017. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Clay Morrow ***** válasza:

Nem tudom, de ezt én is párszor már megfigyeltem az utóbbi években. Sok "taknyos", ill. fiatalabb nálam keménykedik velem s mással. Pedig amikor én voltam akkora mint ők, én nem mertem beszólogatni és keménykedni nagyobbaknak.

Épp felrúgni nem tudom ha kéne olyan kicsit, de erőteljesebben megragadni valahol, megijeszteni, azt már inkább.

2017. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan suliba jártam, ami általános iskola és gimnázium is volt egyben. Soha senki nem bukott meg, max az első 1-2 évben alsóban azok ki is koptak, nagyon békés nyugodt unalmas suli volt. én 18 éves végzős voltam és az egyik 11 éves beszólogatott nekem, én meg alapból nem vagyok balhés meg hát mit foglalkozzak a kis hülyegyerekkel...aztán egyszer amikor mentem be a főbejárati ajtón, ott állt a haverjaival és kidobbantott elém. azt hitte majd nem lesz semmi, csak továbbmegyek ő meg kemény lesz. erre magamon is meglepődtem, de reflexből olyat lekevertem neki, hogy több méterre hátratántorgott és beesett a sarokba :DD fel se mert kelni onnan, 2 tanár meg végignézte.Mondták: Remélem minket nem így fogsz üdvözölni...


Én meg úgy meg voltam ilyedve, hogy most mi lesz, nem tudtam egy értelmes mondatot kinyögni, csak annyit, hogy : Hát sz*rakodtak velem...(aztán tovább mentem) :D totál megérte. Onnantól kezdve nem jött egy se a közelembe 22f

2017. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Csak nem támadunk így, egy kicsire, akit a mutatóujjaddal megpöccintesz és elborul. Vagy, elég ha meglegyinted, a levegőtől orraesik a kis facebookozó, pc game játékozó.
2017. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne bánd őket.

Csak ha a gyengébbet macerálják.

Akkor hrrrr.....

2017. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatos: Jó sztori :D
2017. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minek szivatnád meg magad ezzel? Ők így vannak nevelve, mindegyik, ha egyiknek nekimész nem mész semmire, csak magadnak fogsz ártani, mert lehet bajba kerülsz, ők meg nem változnak, hisz a generációjuk nagyja ilyen.

Annyit tudsz tenni, a legjobb, hogy olyan kisugárzásod van, tekinteted, ami tekintélyt parancsol, hogy ne merjenek beszólni.

Ha meg mégis beszólnak, visszaszólsz valamit amivel megfenyíted őket, de nem verném meg őket.

2017. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!