Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő ha egy nagyképű,...

Mi a teendő ha egy nagyképű, flegma, öntelt alaknak mutatom magam, miközben valójában legbelül csak egy érzékeny kisfiú vagyok, aki szeretetre vágyik?

Figyelt kérdés
Ez egy pajzs, egy védekezési mechanizmus, amit azért fejlesztettem ki, hogy az emberek ne bántsanak és ne használjanak ki, hogy erősnek, sérthetetlennek gondoljanak. Legbelül azonban tudom, hogy ez hülyeség, csak az a baj, hogyha valakinek kimutatom a valódi énemet azt rögtön eltaszítom magamtól, mert egy szeretethiányos ember nem kell senkinek.

2016. okt. 15. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is vállald fel magad, én is ilyen vagyok akinek meg nem tetszett azt már el is küldöm a p***ba ebben a hónapban is elküldtem egy csajt ez miatt, mert tudtam hogy azt szereti bennem hogy bunkó vagyok. Nekem meg nincs szükségem színjátékokra, mert boldog akarok lenni már* Eddig én is úgy éltem ,hogy ezt a pajzsot mutogattam az embereknek okés elértem vele sok nőt , de egyiket sem tudtam megszeretni.
2016. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

A kettő közötti egyensúlyra próbálj meg törekedni. Attól, hogy szeretethiányod van, még lehet tartásod, és nem kell átesni a ló másik oldalára, mármint a flegmaság, önteltség kategóriába...

Aki meg érdemes a bizalmadra, az ismerheti az igazi mély érzéseidet is. Nem könnyű, de sikerülni fog.

2016. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Soha ne mutasd magad másnak egy lány előtt, mert egyrészt észreveszi, másrészt ha jól is játszod a szereped, nem az igazi énedet fogja megszeretni és lehet hogy egyszer eltaszítasz magadtól valakit, aki pont olyan, mint Te és ezt észre sem veszed. Amíg én is játszottam az eszem, sikeresebb voltam, de rájöttem, hogy nekem bensőséges kapcsolat kell, elég gyenge lelkű vagyok, de nem fogom eltitkolni önmagam, mert sohasem találom meg akkor a párom. Nem kell teljesen kimutatnod önmagad mert az a másik véglet, meg kell találni az arany középutat. Csak simán légy kedves, de ne túlzottan, ne nyomulj túlságosan, hanem csak kezeld lazán a dolgokat, hisz úgyis tudod: nincs mit veszítened!
2016. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan társaságot, embereket, akik előtt felvállalhatod magad, mert pl ők is hasonló személyiségűek mint te. Így taszítani sem fogod őket és nagyobb eséllyel lesznek megértőek úgy általánosságban is.
2016. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, egyedül ez nem fog menni.
2016. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak két egyforma egyéniséggel élsz együtt magadban napi szinten?
2016. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nettó önsorsrontás, amit csinálsz.


Mint amikor fegyver van a kezedben, hogy megvédd magad egy fegyvertelen világban. Pár perc, és lelőnek a rendészek, miközben végig meg vagy győződve arról, hogy te vagy a normális, ők az agresszorok. Ha most se érted, mi a hiba, tényleg agykurkásszal kell konzultálnod, ő profin levezényli az igazlátásod útját, ez az élete.

2016. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujj ez a kérdés nagyon tetszik! :)
2016. dec. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!