Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek tényleg irigyek az...

Az emberek tényleg irigyek az ilyen emberekre vagy inkább csak megvetik őket?

Figyelt kérdés
Mutatta ma az egyik barátnőm az egyik ismerősének a facebookját,majd hozzátette,hogy nem normális, minden szarról képet csinál. Vagy 50 kép van fenn a csajnak. Megmutatta nekem a csaj képeit, szép ruhákban volt az ismerőse a képeken,amit még láttam feltéve neki, az 2 Yves Saint Lauren körömlakk volt 1 képen, Calvin Klein parfüm másik képen, pár képen étel volt feltéve, amit evett,vagy valami shake, amit ivott... nem akartam semmit mondani neki, de nem tudom eldönteni, hogy irigy a csajra vagy sem.
2017. júl. 13. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szánom őket. Nem használom mar az ilyen oldalakat. Nevetséges ahogyan posztolgatják a nyaralàson készült fotókat naponta 50szer, vagy hogy éppen hol szórakoznak, milyen márkás ruciban pózolnak. Nekem se sz.ar az életem, ha mindent posztolnék meg is utálnának irigységükben.

Azt nem tudom a bnőd irigy e? ...

2017. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy irigy, tényleg idegesítő lehet, amikor valaki nem tudja használni a facebook-ot és ahelyett, hogy beállítaná, hogy nem akarja látni az ilyen ismerősei újonnan kirakott dolgait, minden alkalommal, amikor belép, azt kell néznie, mit zabálnak épp vagy milyen új százezer forintos parfümöt vagy ruhát vettek maguknak.
2017. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán szánalmasnak tartom az ilyen embereket, ha akadt is ilyen az ismerőseim között, már rég töröltem őket onnan. És nem, nincs bennem semennyi irigység olyanok felé, akiknek annyira üres a lelkiviláguk, hogy ilyenekkel kell kompenzálniuk. :)
2017. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Hivatalosan mindenki szánalmasnak tartja az ilyeneket, de... Ha megnézed a legtöbb embert, aki aktívan szidja őket és lenézi őket, általában irigy alakokat fogsz látni, akiknek üres az életük és zavarja őket más boldogsága.

Nem értem, hogy miért jó közösség oldalra kaját felpakolni. Valamiért, mégsem zavar, amikor felrakja a kajáját valamelyik ismerősöm. A parfümök sem érdekelnek, de ez sem zavar. Valami rejtélyes módon, engem ez teljesen hidegen hagy. Pár ismerősömet, viszont nem. Felsőbbrendűnek érzik magukat és sok emberbe belekötnek, sok embert lenéznek. Az egész "énjobbvagyok" műsoruk mögött rengeteg frusztráció áll és semmivel sem jobbak, mint bármelyik felszínes ember.

2017. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, aki irigy, és azért mond róluk negatív véleményt, van, aki csak szánja őket / nem érti, miért csinálják. Én utóbbi kategóriába tartozom. Nincs olyan komplexusom, hogy mániákusan meg akarjam mutatni a világnak, hogy hejjdejólélek, nézzétek, milyen királyul élek, hanem élvezem a pillanatot és nem a fb-n, instán élem az életem (fel sem mentem rájuk vagy egy éve). Pedig lenne pénzem az általad felsorolt cuccokra és jól öltözöm, de nem érzek ingerenciát arra, hogy megosszam azt is, hol kakiltam.
2017. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-esnek teljesen igaza van.
2017. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!