Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tekintenek ilyenkor...

Miért tekintenek ilyenkor máshogy a híres, sikeres emberekre, mint az átlag emberekre?

Figyelt kérdés
Tetoválásra gondolok. Ha valamelyik sportoló, zenész tele van varrva, máshogy "néznek" rá, mint amikor valaki az utcán megy, és tele van varrva.

2017. jún. 24. 11:34
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nem .

De ha mégis van ilyen tapasztalatod, akkor az biztos rajongás miatt, vagy egyszerűen butaság .

2017. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden kivarrt ember kissé nevetséges, de ha neki ez jó, ez tetszik, akkor tiszteletben tartom és nem hangoztatom a véleményem. Meg a rávarrt minta is ettől függetlenül lehet szép. Hogy valami világsztár-e vagy a szomszéd gyerek, az nekem egykutya ebből a szempontból.
2017. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sportolókon fura. Zenészeken is fura, ha totál nem illik a stílusához.

Pl. egy rock zenekarnál nekem nem fura a tetoválás, a fura haj, öltözet, smink férfiaknál is. De mondjuk egy barbi babás pop énekesnőnél furcsa a tetkó ugyanúgy, mint a szomszéd tinifiún.

Más amikor valakinek az életstílusához illik valami. És más, amikor vonz egy életstílus, de nem élsz, nem élhetsz olyat, csak egy-egy kis részletét át akarod venni. Nekem ilyen a tetoválás a legtöbb emberen. Semmi közük hozzá, de azért csináltatnak egyet, mert van x-nek is, meg y-nak is. Hátha ők is menők lesznek tőle :)

2017. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az "elszabadult rajztáblák" :DDD


Igazából a valódi tehetség és teljesítmény hiányáról el kell valamivel terelni a figyelmet, ezen embereknek.


A bőrgyógyász néz rájuk másképpen valójában és van miért:DDD

2017. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig is mentálisan sérültnek tartottam azokat, akik tetoválással akartak kitűnni a szürke tömegből...
2017. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!