Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért közlik az emberek a...

Miért közlik az emberek a véleményüket, mikor senki nem kíváncsi rá?

Figyelt kérdés

Főleg az ilyen negatív "oltogatás"-okat nem értem.

Pl: mi ez a ruha rajtad?

Úgy nézel ki mint...

Be csúf barátnőd/barátod van

Stb...

De ki a frász kérdezett? Én megértem hogy "poén" meg neki vicces,de akkor is,tartsa meg magának!

Esetleg valami tanács,hogy hogy tudjam az ilyen sértő beszólásokat figyelmenkívül hagyni? Néha jön hogy behúzzak egy-egynek.


2017. júl. 13. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
A te kérdésedre sem volt kíváncsi senki, mégis kiírtad.:)
2017. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
1. Aki feljön erre az oldalra, és belép ebbe a kategóriába az kiváncsi az összes itteni kérdésre.
2017. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaz, senkit nem érdekel. 😁
2017. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor visszaszoktam szólni, de úgy hogy végigsértsem az illetőt.

- Mi ez a ruha rajtad?

- én: És neked ez a ruha micsoda? Láttad már magadat, 1 hete ugyanabba az ocsmány ruhába jársz, mégsem szólok be érte, csak azért mert nekem nem tetszik.

Ennyivel úgy letudok rendezni egy illetőt, hogy soha többé nem fog beszólni.

2017. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
2.: 1. vagyok. Ezzel a vicces mondattal próbáltam ráébreszteni a kérdezőt, hogy nem kell foglalkozni vele, hogy ki mit mond.
2017. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A férjem mindig azt mondja erre: a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi rá.


Esetleg a legközelebbi esetnél említsd meg ezt a másik félnek.

2017. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#2 tényleg? Te kíváncsi vagy a napi 2 öngyi leszek kérdésre? Vagy a miért nem válaszol a legjobb barinőm 5 perce?
2017. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert látják, mindenki kevésbé kíváncsi mindenki más véleményére mint amennyire belülről jónak érzi s sokakban ez kényszert alakít ki. Kényszeres önmegnyilatkoztatást.
2017. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket,ha vitatkozni akartok,azt ne itt tegyétek,egyébként köszönöm a válaszokat,egyébként tudom hogy figyelmen kívül kell hagyni,de egyszerüen idegesít a harmadik negyedik alkalom...tisztára mint az ovisok.
2017. júl. 13. 21:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a szóismétlésért
2017. júl. 13. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!