Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem szokott néha olyan...

Csak nekem szokott néha olyan időszakom lenni, hogy úgy érzem, egy időre el kell mennem valahova, ahol senki sem ismer? Vagy csak egyszerűen nem találkozni ismerősökkel, hanem háttérbe húzódni és feltöltődni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy szükség van ilyesmire, hogy az ember spirituálisan érettebbé válhasson? Mért nem tiszteli senki az ilyen dolgokat, nem bírja az ilyen embereket?

2017. ápr. 14. 18:48
 1/9 anonim válasza:
Úgy látszik igen...
2017. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább olyan érzésem van néha hogy új életet kezdenék egy teljesen más helyen.
2017. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2017. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hasonló lenni..
2017. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Ugyanez.

Elmenni valahova ahol nincsenek ott ők, teljesen elfelejteni őket. Ujrakezdeni máshol, ujrakezdeni másképpen. Vagy egyszerűrn csak elmenni valahova ahol elfelejtem a haragot, szomorúságot, csalódottságot. Csak szimplán kitörölni és céltalanul lebegni, lelkileg pihenni egy kicsit.

Jah. Ilyesmik.

2017. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez szimplán csak az extrovertáltak szükséglete. Bájcsevejegni, ismerkedni, kicsapongni.

Nincs ebben semmi spirituális 😃

2017. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szükségem van olykor a lelki feltöltődésre, pihenésre. Ezt általában a természetben tudom a legjobban megtenni.
2017. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell néha pár nap nyugi. Én nem spirituális érettséget keresek ezáltal, hanem pihenést, mivel Budapesten folyamatosan emberek nyüzsögnek, akárhová megyek, ráadásul ügyfélszolgálatos vagyok, ahol rendelkezésre kell állnom egész nap. Jó néha, ha nem szól hozzám senki.
2017. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Igazából most is ez van. Szeretné valahol teljesen máshol lenni, más környezetben és picit kikapcsólódni. Elfelejteni, hogy mi van a suliban meg mindhol és csak elmenni valahova és pihenni. Ahol jól érzem magam.
2018. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!