Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor én milyen alkatú...

Most akkor én milyen alkatú vagyok? Kövér, erős, mackós, testes, sportos?

Figyelt kérdés
183cm /102 kilós férfi vagyok. Erős, de nem szétgyúrt. Van rajtam fölösleg, de nincsenek lógós hájak. A karjaim, lábaim izmosak, nincs tokám, fejem normál alakú. A mellkasom kerülete több, mint a hasamé. Mindenki mást mond (fenti jelzők). Kinek van igaza?

2017. júl. 13. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy 102 kiló lehetsz izmosan is meg hájasan is. Inkább tegyél ki magadról egy képet szerintem.
2017. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem szoktam magamról képeket kitenni sehova.

Nem vagyok szégyenlős, de szelfizős tinilány sem.

2017. júl. 13. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a sportosat a minimális felesleggel rendelkező izmos pasikra mondom. A mackos az = kövér, de a barátom ezert nem mondom neki. Testes meg sztem az aki meg epp nem kövér, de azért mar a hasa előbb megy be az ajtón mint o. Szóval ezekből választva akkor marad az h "erős". ;)
2017. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsíros
2017. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vastag.
2017. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe és meglátod milyen vagy! Most mit fog az változtatni, hogy ha mi teljesen látatlanba rád aggatunk egy jelzőt? Azt gondolod ennek lesz bármi értelme? Azt hiszed az általad felsorolt jelzők valami hivatalos definíciót rejtenek az ember fizikumát illetően? Nevetséges vagy.
2017. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugalom 6#! Csak érdeklődtem. Kíváncsi voltam a véleményetekre. Úgy gondolom, hogy az enyémnél sokkal nevetségesebb kérdések is vannak itt, és még azokra is érkeznek komoly válaszok.
2017. júl. 14. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a leírás alapján rád az erős, mackós, testes szavakat használnám, de mindenkinek mást jelentenek ezek a szavak... nekem pl. a mackósságba belefér egy kis pocak is, más meg elkezdi, hogy jaj, a mackós az, akin nincs felesleg, csak nagyobb darab...
2017. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!