Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi főiskolai kollégiumok...

Egyetemi főiskolai kollégiumok szobáihoz a fürdőszoba hozzá kellene, hogy tartozzon, vagy a közös zuhanyzó költségtakarékos, meg a közös tusolás a kollégiumi lét része?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan koli ahol tartozik hozzá, azok drágábbak, Debrecenben ezek alap dolgok, ha pesten tanulsz sajnállak.
2017. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Hely- és költségtakarékos. Az üzemeltetőknek az a jó ha minél több embert minél kisebb helyen el tudnak szállásolni, mert annál többen fizetnek akkor kolidíjat. A drágább kolikban van külön fürdő, van ahol külön konyha is de az átlag nem ez. Én jó pár évet húztam le közös konyhás, közös fürdős kolikban és soha semmi probléma nem volt ebből. Van zuhanyfüggöny és kész. Aki csóró, örül ha a legtropább koliba felveszik, nem problémázik egy közös zuhanyzón. A drága kolikat meg nem mindenki tudja megfizetni. (Szintén Debrecen)
2017. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2, zuhanyfüggöny???? Melyik ez a luxus koli? :D
2017. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a kolesz közösségi hely ahol a tanulás, evés, alvás bulizás is együtt történik, nem kivétel a fürdés sem, így a közös tusolás is a kollégiumi élet része.


Nálunk a tusolóban válaszfalak sincsenek, a srácok a zuhanyrózsák alatt egymás mellett állva zuhanyoznak meztelen. senki sem szégyenlősködik.

2017. júl. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!