Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyre jobban belakják a közös...

Egyre jobban belakják a közös fürdőszobát, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szállásra érkezett múlt héten egy kedves fiatal házaspár, nagyon rendesek, jóban vagyunk, az egyetlen problémám, hogy a szállás közös fürdőjében, először, csak a fürdőkád szélén kezdtek el sorakozni a samponok, balzsamok, borotvák, borotvahabok, stb..., majd sikerült egy jókora törülközővel állandó módon letakarni az egyetlen törölközőtartót, végül, most már a tükör alatti két polcon is elkezdtek sorakozni a fogkefék, fogkrémek, fésűk, hajkefék, krémek, arcápolók, még egy teljességgel azonosíthatatlan tárgyat is láttam, valami inhalátor lehet, ilyet, még életemben nem is láttam...


Mindegy, a lényeg, hogy az első napokban a kád széléről elkezdtem átpakolni a polcra a cuccokat zuhanyozás előtt (hogy ne zuhanyozzam le, pl. a férfi/női borotváikat), majd tusolás után szépen mindent visszaraktam, mintha hozzá se nyúltam volna.


De mostmár a polcok is kezdenek telítődni...

Már egy konfliktusom volt korábban itt két lakótárssal (nem velük), nem akarok szólni, mert egyébként rendesek.


Fiatal párokra jellemző, hogy nagyon szükségük lenne már egy saját lakásra, szóval meg is értem őket.


Csak technikailag egyre nehezebbé kezd válni a tisztálkodás....



2015. jún. 19. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszeld meg veluk. Erre nincs mas megoldas, maximum veszel valami kis kozmetikai taskat es abban tartod a cuccaidat.


Intelligens ember azon nem akad ki h elmondod nekil h zavar h nem tudsz elferni.


En kolis vagyok es volt egy elkenyesztetett plazacica szobatarsam, o is mindent szrtpakolt, megmondtam neki kerek perec h nem csak ove a furdo es mas is szeretne ra pakolni, megertette, meg mindig jo haverom.

2015. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jóban vagytok, talán egy megbeszélés mehetne, hogy kinek-mennyi az élettere a fürdőben.
2015. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Tök jó, hogy ide írtál, ahelyett, hogy a szádat aktiváltad volna.
2015. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3.: 14%-al? Ha-ha-ha! Ment a negatív érékelés. :-)


1. és 2. Köszönöm, szerintem nem szólok, 10 napot kell kibírni ezzel a kis hibával, nektek ment a plussz.


A fő bajom az, hogy lecsapom szappanos vízzel a cuccaikat.

Ez engem zavar, mert igénytelen, de most már ez következik. Van itt más is, most szóljanak mások, korábban egy durva dologért én már szóltam, nem akarom az állandóan kötözködő problémás lakótárs szerepét eljátszani.


Ráadásul, ha tudnák, hogy tusolás közben, még köpködök is... (sampon hihetetlen rossz szájízt okoz, még akkor is, ha összeszorított szájjal mos hajat az ember, kimondottan köptető hatású...) Tudom, guszta, de részletezhetném tovább is, mi mindent csinál az ember a zuhany alatt (pl. belemegy a sampon a szemébe, ezért behunyt szemmel mos hajat, így nem látja, hova köp...).


Ha ezt tudnák, szerintem úgy pakolnának el, mint fertőző osztályon a fagylaltárus...


Persze csak azt tudják, hogy LGT számokat énekelek a tusoldában, amik ugye néha elhallgatnak, mert ugye, vigyázat, az állat... köp...

2015. jún. 19. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Pisálj bele, ősi területhódító jel. Hamar meglesz a hatás.
2015. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem jó ötlet, a többi lakótárs csinálja, alig győzöm utánuk lehúzni a lehúzatlan, de nem lehúzhatatlan napfénycsillogást a kerámiában...


Ősi bolgár szokás szerint spórolnak a nem létező WC zsinórral...

2015. jún. 19. 21:31
 7/13 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj, hogy a bögrék is mind eltűntek a közös konyhából...


A házasság megnyit egy fekete lyukat is?

2015. jún. 19. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek után már rég törném össze rajtuk a cuccaikat.
2015. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az Univerzumot ábrázoló bögre füle letört, de az a bögre túl kicsi, nem fér bele a teám, hiába festették rá az Univerzumot...
2015. jún. 19. 22:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, szóval a bögréket is elpakolták, pedig volt vagy nyolc, most pedig 2 van meg a közös konyhában, a fenti törött fülű, ami kicsi és egy másik elég rossz állapotú... Úgyhogy időlegesen a reggeli teáról is lemondtam...
2015. jún. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!