Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A pasik tényleg soha nem...

Nikaa11 kérdése:

A pasik tényleg soha nem zárják le a wc tetőt vagy csak ez nekem olyan fontos h le legyen? 37/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem kiskorom óta arra neveltek, hogy zárjam le így mindig lezárom. Meg amúgy büdös hugyszag lenne mindig akármilyen tiszta a wc.
2014. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1# WC illatosító?

Ez csak tévhit. Vannak akik nem zárják le. Vannak akik igen.

2014. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A pasik sajnos ritkán zárják le. Sőt, tapasztalatom szerint, ha rájuk szólnak, hogy majd zárják le, még meg is sértődnek. A kivétel pedig elég ritka.
2014. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Zárják? A tiéteken lakat is van?
2014. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, tekintve hogy a nők meg egyáltalán nem használják, nem tudom miért pattognak.


Amúgy értelmetlen a dolog, mert ha le akars valamit hajtani, akkor nem az ülőkét, hanem a tetőt kéne a szag miatt - ami a modern vízvezetékes wc-knél valójában már rég nem probléma.


Munkahelyen nők nagyon nem bírták hogy össz-vissz két fülkewc van, és hogy "ah milyen rendetlenek a férfiak".

A történet vége az volt, hogy a ffiwc mindig tiszta és rendezett volt, a nők meg lesz**ták a falat is. Tényleg.


Szóval valójában neked sem fontos, csak szeretsz kötözködni.

2014. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben még az ülõkét is visszahajtottam,és egy rugós mód

szeren gondolkoztam,ami mindig visszanyitja alapállásba.

Azóta sokat fejlõdtem,és rendesen a fedelet is lecsukom .

Mit megtesz az ember a higiéniáért,és a szerelméért!

2014. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha mikor kicsit áll, össze vissza hugyozok mindent.
2014. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm használja a WC-t, én meg a mosdókagylóba szoktam hugyozni, azt könnyebb leöblíteni is. Sőt nem kell fogni se a bránert csak hanyagul ráhelyezem a kagyló szélére, és közben pózolok a tükörben.
2014. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

37/L?


37 éves lány? Mikor érsz végre nővé? Hatvan körül?


Addigra talán leszoksz az általánosításról is.


Egyébként elmondod, miért fontos neked, hogy le legyen "zárva" (csukva?) a "wc tető"? szintén kíváncsi vagyok rá.


40/kissrác

2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lehajtom a wc tetőt is, nem csak az ülőkét. Szerintem ez lenne a normális, nem véletlenül így találták ki. Ezzel szemben én még nem láttam senkit se, aki lehajtaná a wc tetejét, még nőket se, ők is csak az ülőkével foglalkoznak általában. 18/F
2014. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!