Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan beszélgetni a randikon?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult már hogy elmentem a randira és csak a fiú beszélt. Ha kérdezett tőlem valamit akkor valami gyors 2 szavas válasszal lehadartam és örültem hogy ki tudtam nyögni valamit. Nem hiszem hogy ennek teljesen az izgulás az oka vagy a szerénység. Én annyira szívesen mesélnék annak az adott fiúnak mindenről de egyszerűen nem jönnek a szavak.. nagyon sok könyvet olvasok szóval nemis a szókincsemmel van a bibi. Persze mikor hazaérek minden kérdése amit feltett nekem ott motoszkál bennem és akkor jövök rá hogy mindenre olyan pöpecül tudtam volna válaszolni.. Ezen hogy tudnék változtatni? 17/L

2017. júl. 18. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem leblokkolsz. Olyan randipartner lenne az ideális, aki próbálna jobban megnyitni és beszéltetne, mert úgy viszonylag hamar megnyílnál és nem lenne semmi probléma. Próbálkozz, biztos kifogsz valakit, akivel könnyebben megy a dolog.

Esetleg próbálj 1-2 sablonszöveget kidolgozni néhány alapvető kérdésre. Pl. a kedvenc könyveddel kapcsolatosan 1-2 mondatos összefoglalót vagy ilyesmit. Ezt egyből eltudod mondani, ha szóba kerül a dolog és tud rá reagálni a srác. Amire te már úgy tudsz válaszolni, hogy könnyedén reagálsz.

2017. júl. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogd fel ugy hogy nem is randizol, csak eszel egy baratoddal vagy moziba mesz es fokent mert beszelgetni akarsz. Hidd el egyik naprol a masikra a felfogas valtas utan jon a valtozas :)
2017. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Teljes mértékben meg tudom érteni mit érzel, mert én pontosan ugyan így vagyok ezzel.

Ha gondolod beszélhetünk erről privátban vagy valami. :)


19/F

2017. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!