Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csendesebb embereket mindenh...

A csendesebb embereket mindenhol utálják?

Figyelt kérdés

Általánosban meg középiskolában is végig én voltam a legutáltabb személy, gondolom a csendességem és a távolságtartó viselkedésem miatt. Ugyanis soha nem szólogattam be senkinek, meg nem viselkedtem senkivel se bunkón, csak mindkét osztályban volt pár ember az osztályban, akik akármit csinálhattam, mindig találtak rajtam valamit, amibe beleköthetnek...

Már előre félek, milyen lesz egyetemen, meg majd pár év múlva a munkahelyemen. Mondjuk abban reménykedtem amúgy, hogy később jobb lesz, mert bár az osztályomat nem választhatom meg, egyetemre mégis csak értelmesebb emberek járnak annál, minthogy a kinézete miatt kezdjenek el csúfolni egy lányt pl., meg remélhetőleg a munkahelyemen is hasonló lesz a helyzet.

Szóval szerintetek ott is utálni fognak vagy idővel az ilyen kevésbé értelmes emberek lekopnak a normálisakról?


2017. júl. 18. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nem valtazott semmi, még az egyetemet is félbeszakítottam miatta, évente más munkahelyem van.
2017. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Probalj meg kicsit nyitni az emberek fele, legyel veluk kedves es nem lesz baj.
2017. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok alapból mindenkivel, amíg megérdemlik.
2017. júl. 18. 19:43
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el, nem azért utáltak mindenhonnan, mert csendes vagy.
2017. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt mondom, nem a csendesség miatt utálnak. Én is csendes vagyok, nem is vagyok mosolygós, mégsem utálnak. Max félénknek hisznek, amíg nem váltanak velem pár szót.
2017. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
én napi 2 szót szólok de az odab*sz..engem szerettek a munkahelyemen, legalábbis azt hiszem. de az biztos hogy a sz*arkeverő pletykafészek dumagépeket utálták, meg szerintem ez mindenhol így van
2017. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát nálunk pont, hogy az ilyen szarkeverőket bírja/bírta mindenki, amit én sem értek amúgy, mert ha nekem valaki állandóan kibeszélné a többieket, akiknek amúgy jópofizik, eszembe jutna, hogy ezek szerint engem is kibeszél, mikor én nem vagyok ott..

És amúgy más "hibám" szerintem nincs, azt leszámítva, hogy csendes vagyok meg nehezebben nyílok meg. Amúgy más csendesebb embereket is kibeszélnek meg utálnak az osztályban, csak nekik a szemükbe nem merik legalább mondani, mert akkor nem adnák oda nekik a házijaikat pl. meg nem segítenének nekik. Én meg egyenlőre nem tartom magam senki csicskájának, hogy így bánjon velem és cserébe még segítsek is neki bármiben is.

2017. júl. 18. 20:08
 8/20 jeverezi ***** válasza:
11%
elkerülő személyiségzavarnak nevezi ezt a pszichiátria. Sajnos beteg vagy és alkalmatlan mindenféle szociális kapcsolatra! Menj pszichológushoz de a legjobb ha pszichiáter fojtatja a kezelést.
2017. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lol :D
2017. júl. 18. 21:05
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként biztosan én vagyok az, aki alkalmatlan mindenféle emberi kapcsolatra, véletlenül se az, aki 19 évesen még ott tart, hogy a kinézete miatt gúnyolódik az osztálytársán meg direkt lejáratja mások előtt és strébernek, tanárok kiskedvencének nevezi, csak mert figyel mondjuk órákon meg jobban sikerül az érettségije, mint neki :DDD
2017. júl. 18. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!