Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A csendesebb, félénk embereket...

A csendesebb, félénk embereket miért cseszegetik mindig mindenhol a munkatársak?

Figyelt kérdés

Emiatt már 2 helyen felmondtam, a párom is ilyen csendes, őt is cseszegetik mindig, egy munkatársam is csendesebb volt, őt is utálták és állandóan beszóltak neki, sokszor sírt is.

De miért csinálják ezt a csendes emberekkel?


2015. okt. 15. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem alapvetően nem szokták ezt csinálni a csendes emberekkel, legfeljebb az általános iskolában, úgyhogy inkább valami más hiba lehet a háttérben. Egy munkahelyen dolgoznak az emberek, legfeljebb nem fogsz barátként a csapathoz tartozni, de cseszegetni nem fognak.
2015. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem cseszegetnek, sőt, szeretnek is.

Szóval, ha minden melóhelyen gond volt, akkor talán veled van a baj, nem a munkatársakkal. Talán nem csak csendes vagy, hanem barátságtalan is.

2015. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá hogy barátságtalannak tartanak vagy valami hasonló... De hogy lehetek barátságtalan ha nem is szólok semmit? Az a típus vagyok aki akkor beszél ha kérdezik (ami ritka), de olyankor mosolygok és röviden válaszolok.
2015. okt. 15. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igen is elképzelhető, hogy egy csendes felnőtt embert a munkahelyen cseszegtetnek... nem volt még tapasztalatom (csak iskolában), de szerintem ennek ez lehet az oka, hogy ezek az emberek mindenképp keresni akarnak valakit, akin kiélhetik a stresszt vagy elvonhatják a figyelmet a saját szánalmas sorsukról.


De ha nem is cseszegtetnek, akkor is kinéznek, mert az emberek többsége egy idióta és beléjük van írva, hogy dumálniuk kell akkor is, ha nem kérdezték. Tökre szánalmas és nevetséges.

2015. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is előre félek, hogy mi lesz most kezdek majd dolgozni, mint árufeltöltő és félek is, hogy cseszegetni fognak, mert félénk vagyok visszahúzódó és csendes :S
2015. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mert nem akarják magukat kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy egy olyasvalakit cseszegetnek, aki nem hagyja magát és végül ők maradnak alul egy vitában. Én is csendesebb fajta vagyok, a párom nagyszájú. Engem állandóan piszkáltak a munkahelyemen, pedig rendesen dolgoztam, őt meg soha. Vagyis próbálkoztak egyszer kétszer vele is, de ő úgy kiosztotta az illetőt, hogy többször nem próbálkozott vele. Ez van :-) Mindig mi szívjuk meg.
2016. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!