Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban akkora bűn a Nike,...

Valóban akkora bűn a Nike, Puma, Northface ruhák viselése utcára?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=IeGvKn_dhP8

Kb így öltözöm én is, túlnyomó részt a zene miatt ami által tartozom valahova, meg szerintem egy több ezer, tíz ezer ft-os ruhában kétlem hogy lenne bármiféle ízléstelenség pedig nem vagyok kis kamasz de autóban, munkahelyen is ilyenek szólnak nálam, nem piacos gagyi utánzatokról van szó, bankba komolyabb helyre is így megyek be.

25F


2017. júl. 18. 20:43
 1/6 jeverezi ***** válasza:
35%
mindegyik rossz ne hordd őket. A Versacs, Dolce Gabana a menők nem ezek a sportos baromságok.
2017. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jeverezi ***** válasza:
0%
Még talán a Puma jó mert szép a címere de a többi egy nagy kalap sz*r
2017. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastad hogy mi az oka annak hogy ilyeneket hordok csak? Biztos jó az LV D&G Versace, de hova és mihez venném fel?
2017. júl. 18. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel. Neked igy tetszik, igy esik jol. A taplosag, izlestelenseg, stb nem itt kezdodik szerintem. Es aki szerint igen, az meg nem latott taplo, izlestelen embert. (Videot nem neztem meg)
2017. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha hiszed ha nem, az emberek 99,9%-a magasról tesz rá, hogy épp mit veszel fel. Elmész mellettük észrevesznek, ott egy másik ember, mennek tovább, 5 másodperc múlva ha megkérdeznék őket lehet nem tudnák megmondani milyen ruhát viselt az imént mellettük elment ember.
2017. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában azt a ruhát veszem meg ami épp tetszik. Pont lecarom mások véleményét és az sem érdekel, hogy mások milyen ruhát hordanak. Van, hogy a turi kirakatában látok valamit ami tetszik, van hogy a kínaiban és ha megtetszik egy Nike vagy egy Puma felső, akkor azt is megveszem. Cipőben ragaszkodom csak egy bizonyos márkához, mert tartós és jó minőségű.
2017. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!