Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival tervezem az...

Friss jogsival tervezem az első autóm megvásárlását nézegettem az itteni kérdéseket népítéleteket de nem tudok dönteni és nem egy-két évre tervezek autót venni hanem hosszabbra tapasztalattal rendelkezők válaszát várom?!

Figyelt kérdés
Szóval meg van a jogosítványom, eddig nem volt létszükségletű az autó de azért spóroltam rá mert szerettem volna viszont most a költözködés miatt messzebb lesz a munkahelyem a nagybevásárlásokhoz is kell egy autó továbbá minden elég messze van gondolok itt orvosra kórházra munkahelyre bevásárló központokra. Hétvégi kiruccanásokhoz kirándulásokhoz is hasznát venném. Elsősorban a ferdehátú illetve sedánok amiket néztem van egy két kombi is ami tetszik de ezek hosszúak friss jogsival félek a parkolástól kombiban:)! Nézegettem az Alfa Romeo 145-147et VW Golf 4et Opel Astra G-ket gondolkoztam a Dízel autókon is de arra mindenki azt mondta, hogy évi 10-12 ezer Km-rel nem éri meg. Tapasztalatokat szeretnék kérni ezekről az autókról vagy a hasonló ár kategóriás autókról. Az egész mókára átírással esetleges javításokra biztosításra 6-650 ezrem lenne ennél többet nem tudok egyenlőre autóra költeni de az autó viszont kellene. Köszönöm a segítséget!

2017. júl. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

"Nézegettem az Alfa Romeo 145-147et "


Tehát elsö körön sikerült kiszemelned magadnak a legnagyobb szart amit megvehetnél.....remek ötlet lenne egy ilyen messze földön híresen nyűgös tizen-huszon éves lomot a nyakadba venni....


"Az egész mókára átírással esetleges javításokra biztosításra 6-650 ezrem lenne ennél többet nem tudok "


És akkor itt ki is derül,hogy mindezt ráadásul szarért-hugyért tudnád csak megvenni......magyarul magara az autora van 5kilod jobb esetben........tehát már a golf is kihullot mert ennyiert csak valami lefingott nímetbű' behozott itthon a nepper által szilikonnal agyig nyomott moslékot kapsz.....


Igazabol max a g astra johet szoba ennyiert!Abbol talan lesz olyan ezen az arszinten ami esetleg vasarlasra erdemes.......

2017. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sedant ne vegyél, mert baromira nem praktikus. Pont olyan hosszú mint egy kombi, de egy nagyobb bőröndöt már úgy kell betetrisezni.

Ezzel az anyagi kerettel max 400-as irányárig nézz kocsit. Ne rohadjon, legyen jó állapotban. Minimum 15 éves lesz. Maradj az opelnél szerintem

2017. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

golf 4 a legjobb ezek kozul bar abbbol is val alja... alfa, messzire kerüld főleg az ilyen twinspark motoros szarokat... ha esetleg ilyet vennel kezdj el haverkodni egy-ket treleressel,bontossal...

astra, ha rohad nagyon rohad ill mind eszi az olajat... az enyem konkret 4dl/1000km... főleg az ecotecek... a tp-motorokkal kapcsolatosan nincs informaciom, alkatreszarakan viszont nagyon olcsó, illetve hegyekben all minden a bontosoknal, de am meg egy jellegtelen szar szurke auto

golf, rohadas jellemzo itt is,kuszobok,kerekjaratok.... alkatreszek, kb mint az opelnal... annyival itt jobb viszont hogy ugyanazon motort hasznalhatja seat,audi,vw,skoda, bontóban van minden


seat leont tudom meg ajanlani, esetleg ha fontos a megbizhatosag nezz japan gepet mint pl a corolla!

a rohadas a legnagyobb bajuk, de ha at van nezve es ugyveszed meg hogy tudod hogy mit veszel nincs para

2017. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagy gond az Alfa-val, de kell mellé a lóvé, mert a sok leharcolt darabot, amire nem tudtak költeni csak hajtani, rendbe kell szedni. Ha utánna ésszel használod, nincs gond vele, viszont neked erre nincs lóvéd, szüval ne kezdj Alfa-val. Ezt Alfa-s tulajként mondom, hogy Alfa-t csak újonnan, vagy nagyon megnézni hogy mit veszel meg aztán egyből felújítani. Sok esetben az Alfa választ téged, nem te az Alfa-t, és ez nem vicc, nekem soha nem volt gonom egyikkel sem, haverom is újként vette, és őt szopatta keményen a kocsi.
2017. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!