Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Vesztek bugyit/melltar...

Lányok! Vesztek bugyit/melltartót pizsama alá?

Figyelt kérdés
Amikor táborban voltam, eléggé meglepődtem, amikor a többi lány fehérneműt vett fel éjszakára. A bugyi még oké, bár én általában azt se szoktam, na de melltartót? Én nem bírnék napi 23,5 órában melltartóban lenni.
2017. júl. 22. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bugyit és toppot veszek alá.

Mondjuk ha itthonra nem hordanék alá, táborban akkor is felvenném.

Rendes "nappali" melltartóban nem nagyon bírnék aludni mondjuk.

2017. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A melltartó túlzás szerintem is. Bár volt már olyan, hogy melltartóban aludtam, az nem volt tervezett.
2017. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Táborba én is vennék bugyit, de melltartó helyett inkább topot, amúgy sem üt át a bimbóm azon keresztül.

Otthon meg kedvtől függ, de általában ott is így vagyok :D

2017. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vettem fel táborban melltartót, azért mégsem itthon voltam. De ha te nem akarsz akkor ne vegyél fel:)
2017. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itthon soha, táborban talán esetleg bugyit, melltartót tuti nem.
2017. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Bugyit mindig, melltartót soha. Táborban és koliban sem.
2017. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bugyit itthon is, táborban kiránduláson bugyit is és topot is.
2017. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Táborban is melltarto és bugyi nélkül aludtam.mar első nap kialakítottam a többi lánnyal olyan viszonyt h ne legyek szégyenlős szoval kényelmesen aludtam nélkülük.
2017. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg itthon is melltartoban alszom,így szoktam meg,engem nem zavar :)) persze bugyi is
2017. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Táborban én is magamon hagytam a melltartót, mert lógott a mellem, francnak sem kellett volna az, hogy vagy sajnálkozzanak, vagy röhögjenek rajtam. Meg amúgy sem szeretem mások előtt mutogatni magam (ha már ennyire tudni lehet, kin van bugyi és kin nincs).

Otthon nem veszek melltartót, bugyit meg csak akkor, ha menstruálok, azon kívül csak speciális esetben.

2017. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!