Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű csajok, milyen...

Nagymellű csajok, milyen melltartót hordtok alváshoz?

Figyelt kérdés
Hol lehet olyan nagy kosárméretű (DD, E, F, G stb) melltartót venni ami nem merevítős és lehetőleg pamut?

2012. jún. 3. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Alváshoz nem szoktam hordani (e-s a méretem), inkább nagyobb pizsamát veszek, de alváshoz nem kell, mert za egészségtelen és kényelmetlen
2012. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TijuMK ***** válasza:
(nappal alapból 90C-s melltartót hordok de van hogy 85D-set) de se otthon se alváshoz nem hordok melltartót van hogy ruhát se de ez más téma... Engem zavarna ha valami leszorítana.
2012. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy pont attól fog lógni ha nincs egyáltalán tartva. Meg kényelmetlen is
2012. jún. 4. 02:35
 4/9 clariss ***** válasza:
nem attól fog lógni hogyha nincs tartva! pont attól lóg hogyha mindig tartva van , mert akkor nagyon keveset dolgoznak az izmok! akár mikor megtehetitek legyetek melltartó nélkül...
2012. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ácsi, az izom a mell térfogatát adó szövet alatt van. Az izom nem tartja a szövetet.
2012. jún. 4. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Aludni melltartóban???Nem tudnék...Kényelmetlen ha lefekszem mondjuk benne az ágyra.Nekem E kosaras a mellem.Én a Triumph-ban találok nagy méreteset.
2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sportmellartó kéne, vagy valami kényelmesebb.
2012. jún. 5. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog a sportmelltartó,de muszáj éjszakára hordanod??
2012. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem hordok alváshoz


17/L

2012. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!