Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik ismerősöm, akivel...

Az egyik ismerősöm, akivel napi kapcsolatban vagyok behülyült! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Munka,stb kapcsolatban vagyunk, egymást segítjük kölcsönösen. Mikor az egyik nap fontos telefonbeszélgetés közepén voltam, amikor is elkezdett becsörögni a vonal,mert hívohatott mint egy Őrült. Mellé raktam, de sehogyse hagyta abba,majd le kellett tennem a telefont visszahívni az ismerősömet,hogy mi olyan nagyon sürgős neki. Aztán egy olyan dologgal álkt elő,hogy majd aktuális lesz valami kb. 3 nap múlva. Erre nagyon ideges lettem,közöltem vele, hogy ezért hívhatott volna később is,ill. hívásban vagyok. Ez nem érdekelte,egyszerűen megbolondult és azóta nem veszi fel a telefont meg tiltólistára rakott engem ő,aki hibázott.

Már volt ilyesmi máskor is,de ennyire soha nem hülyült be de most megtette.

Azt,hogy hibázott nem hajlandó elismerni sőt azt mondja, hogy miért nem vettem fel a telefont, mikor fontos dolog miatt hívott és lecsapta a kagylót.

Utána 5 perccel később meg már ő nem volt hajlandó felvenni. Nem tudom elérni több napja, nem válaszol sms ekre.


2017. júl. 23. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Élvezném a nyugalmat.
2017. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"erre nagyon ideges lettem" és gondolom jó idegesen beszóltál neki valami durvát. Így állna össze a kép.
2017. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly problema?
2017. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy beszóltam neki,aki idióta megérdemlo!
2017. júl. 23. 14:07
 5/8 A kérdező kommentje:
De a kérdésre nem kaptam választ.
2017. júl. 23. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
De milyen választ vársz? Ha úgy érzed nem hibáztál, nincs mit tenned. Ha esetleg nagyon durván reagáltál, amin esetleg joggal sértődött meg, akkor akár elnézést is kérhetsz tőle.
2017. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írjál neki egy sms-t, amiben kérd, hogy válaszoljon, vagy hívjon fel, majd igyál meg egy sört, mert átmenetileg nincs több dolgod ezzel.
2017. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 baba barátom. ^^


Majd megtanuljátok hogyan kell létezni. Imádatom kísér.

2017. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!