Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha en mar meguntam...

Mit tegyek ha en mar meguntam az eletem?

Figyelt kérdés
unom mar az eletet, legszivesebben berugnek vagy curvaznek de nem telik ra, dolgozni is utalok😝

2017. júl. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy értelmes célt, aztán egy újabbat. A céljaid vezessék az életedet.

Olvass könyveket, sportolj, szokj le az alkoholizálásról, ha dohányzol, akkor arról is, élj egészségesen, jógázz, találj valami új hobbit, tanulj nyelveket, takarítsd ki a lakásodat, nézz filmeket...stb.


Látod mennyi mindent találtam neked? :D

2017. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tuti cigány vagy. Menj el gyakoriról, mert asszem téged szoktalak látni, hogy mindig oltogatsz másokat és utána téged oltanak sz4rrá. Itt utál mindenki téged, sajnálom. Szia.
2017. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom Istencsászár néven futsz. Próbálj meg úgy viselkedni. Ha nincs pénzed, akkor csinálj olyasmit, amihez nem kell. Pl. bicajozás, sétálás, olvasás, tanulás, stb.
2017. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd, HA unod leírom.


"Mit tegyek HA en mar meguntam az eletem?"

2017. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!