Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi bóknak a legjobb...

Miért veszi bóknak a legjobb barátnőm ha ilyen jelzőkkel illetik?

Figyelt kérdés
Mostanában vagyis az utobbi fél évben nagyon megváltozott. Erős rúzsokat használ, alapozót (na jó ezt eddig is használt) mindennap kihúzza a szemöldökét feketére annak ellenére ,hogy világos a haja emiatt nem áll jól neki, szemhélypúdert is használ. És amikor valaki azt mondja ,hogy a megjelenésed nagyon k****s ő erre azt reagálja ,hogy "ohh köszönöm" és nem cinikusan köszöni meg, neki ez tényleg bók. Veszülős pólókat hord és ezzel nem is lenne baj, ha nem olyan nadrággal társítaná,hogy a fél hátsója kint van.Bárhova megyünk mindenhol csak mondja ,hogy "uuu az az ebember is megnézett, ők is megnéztek, mindenki engem bámúl"..Ultra rövid miniszoknyát térdzoknival visel és nemrég vett egy magassarkút is. És amikor valaki mondja ,hogy "héé ez már több a soknál, mi vagy te *****c?" Erre ő:" úgy is fogalmazhatunk" én nem értem mi a jó neki abban ha le******ozzák és *****zák. Ez az életcélja vagy mi? Hogy mindenki elmondhassa róla, na igen ez már k**** a javából. Nem értem. A legszomorúbb az egészben az ,hogy még csak 15 évesek vagyunk. Sokszor már én érzem rosszul magam ,hogy ő arról fecseg ,hogy őt mindenki megnézi, dudálnak rá, rám meg mindenki magasról tesz mert nem úgy öltözködök, viselkedek mint ő és nem is vagyok annyira formás, szép.
2017. júl. 24. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne barátkozz vele mert még a végén belevisz a rosszba :/ élvezi hogy a férfiak nézik de mikor majd megeroszakoljak akkor sírhat...
2017. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
álltalában az ilyeneket szokták megerőszakolni.aztán meg majd sír hogy miért pont ő...nekem is volt ilyen ismerősöm..
2017. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valakinek a szex számít valakinek a kapcsolat. Ő a szexet választotta, nincs ezzel gond, ilyennek is kell lenni valakinek.
2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert már tudja, hogy milyen "munkát" szeretne csinálni;)


Legközelebb, amikor valaki dicséri kurtának, akkor tedd hozzá, hogy 5000-ért viheted is egy "körre"! :DDD

Ha ezt is bóknak veszi, nincs mit nem érteni...

2017. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Clay Morrow ***** válasza:
Mert ringyó. Röviden és velősen.
2017. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont ebben az életkorban az én volt legjobb barátnőm is elkezdett így viselkedni. Minden pasihoz oda dörgölőzött és ezt nagyon élvezte. Egy darabig nem is érdekelt a dolog,viszont nekem volt egy fiú baráti köröm akikkel nagyon jóban voltam. Mikor közülük mindenkihez odament "dorombolni" sőt lassan már az idegeneknek is csapta a szelet akkor kissé lejáratottnak éreztem magam. Undorító volt. A legrosszabb,hogy lett egy fiú haverom akinek volt barátnője és ezt a barátnőm tudta. Elhatározta,hogy tönkre teszi a kapcsolatát és megszerzi a srácot. Na akkor telt be a pohár. Otthagytam,de elötte ecseteltem,hogy mi is ő valójában. Zokon vette,de az biztos,hogy még egy ilyennel nem barátkoznék... Neked sem tanácsolom.

18/L

2017. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy nem az ilyeneket erőszakolják meg. De még ha meg is történik, akkor se hibáztathatsz egy 15 éves kislányt azért, mert most épp lázadni volt kedve. Egy ilyen sérülést senki nem érdemel meg.
2017. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert épp a lázadó korát éli. és görcsösen csinál olyasmit, amit egy átlag felnőtt problémásnak lát... pl. piedesztálra emeli a r...ságot, r...osan öltözik, lehet, hogy amikor válaszolgat a bókokra, cinikus/szarkasztikus is, pasizni akar. Remélhetőleg 1-2 éven belül kinövi.


Ami meg azt illeti, hogy azért szomorkodsz, mert kutyába se vesznek, mert nem vagy olyan feszes testű meg szép pofijú meg k...s... figyelj, az ilyen korú srácok 90%-a csak a farka után megy (ill. az után a csaj után, aki a legkönnyebben megkúrhatónak tűnik) meg az után, mi a menő, mert fél, hogyha nem a menő dolog után megy, akkor nem tartják menőnek. Pár év múlva megérnek, és akkor már nemcsak a feszes mell meg az fog számítani, hogy hány perc alatt lehet leimádkozni az illető lányról a bugyit, és akkor fogsz magadnak találni egy rendes srácot.

A dudáló barmok miatt ne irigykedj rá, azok miatt a tahók miatt nem érdemes :).

2017. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!