Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet pár hónap alatt...

Hogyan lehet pár hónap alatt kidolgozott teste valakinek?

Figyelt kérdés

Milyen edzést, edézi módot ajánlotok amivel jó testem lehet pár hónap múlva. Persze rendszeres edzéssel.


20+F :)


2017. júl. 25. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nem így működik. különben nem lennének elhízott, vagy puhány löttyedt emberek a világon..lehet pár hónap alatt is szép változást elérni kemény munkával és diétával, de a kidolgozott testtől az még távol van.
2017. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazsag szerint nem kockahasat akarok vagy izmos tested.


Most kicsit van egy kis hasam. Szeretnem ha kinezne valahogy a testem. Pl egy lany szivesen nezzen ra. :)

2017. júl. 25. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
számold ki, hogy mennyi kalória és azon belül kb mennyi fehérje, szénhidrát és zsír kell neked..ott húzd meg a határt és ha edzel, vagy sportolsz valamit, azzal már minuszban leszel a kalóriáiddal, így fogsz fogyni, edzés miatt meg izmosodni
2017. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az van hogy erre nincsen trükk.

Rákeresel valami étrendre a neten, kinyomod a gépet és elmész futni, nyomod a fekvőket, felüléseket meg a többit.

A legjobb ha konditerembe mész, mert ott semmi se vonja el a figyelmed, biztos lesz eredménye. De ugye kinek hogy engedi meg a pénztárcája... Ha az nem megy akkor meg otthon is lehet.

2017. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak otthoni edzéssel nehezen lesz bárkinek kidolgozott teste. Bár kinek mi a kidolgozott...A kérdező is mondja hogy nem akar izmos lenni, csak kidolgozott...


[link]


Csak mondom, hogy ez nincs kidolgozva, csak szálkás az ember, de ha te nem akarsz kocka hasat akkor semmi fog látszani az ekkora izomtömegből, mert magasabb tzs%-al ez mind eltűnik.


[link]


Ez már kezd egy kidolgozott test lenni... De mondom ha nincs legalább 15%tzs-d vagy annál kevesebb akkor nem fogsz kidolgozottnak látszani...és kell az izomtömeg.

2017. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 hat nekem mar az elso is sok. eleg ha lapos hasam van, es nez ki valahogy a testem 😅😆😁
2017. júl. 25. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis kondizgatással és diétával simán lehet ilyen tested, mint amilyen az első.
2017. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!