Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy pár hónap...

Az normális hogy pár hónap múlva 18 leszek, de nem erzem magam felnőttnek? L

Figyelt kérdés

Sokan még 40 évesen se

Mibe lesz másabb?

Valaki azt mondja hogy utana nagyon felgyorsul az idő, de szerintem az ora nem fog felgyorsulni, igy utolag fog gyorsnak tűnni egy nap, ehez nem kell 18nak lenni

Főként azert érzem magam gyereknek mert a családom ugy kezel, ha nem tudjak hol vagyok 10 percig akkor elkezdenek keresni, vagyis anyu ( meg házon belül is), meg még lehetne sorolni


2017. febr. 25. 00:22
 1/6 Roflkopter ***** válasza:
Ez nem egy olyan dolog, hogy élered a 18. életéved és bumm felborul minden, megváltozik a gondolkozásod. Idővel változol, új embereket ismersz meg stb. Én 20 éves vagyok és az egyetemen még mindig a kaki-kuki-nuni témák a legnépszerűbbek , szóval emiatt nem kell aggódni.
2017. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónap múlva leszek 19 és még mindig nem érzem magam annak. Ha ez megnyugtat.
2017. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még 38 évesen se!
2017. febr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lassan 24 leszek, és még mindig nem érzem magam felnőttnek. Gondolom még suliba jársz, otthon élsz, mint tinikorodban (végtére is, most is az vagy). De tuti, hogy a szüleidnek akkor is gyerek maradsz, ha már önálló háztartást vezetsz és unokákat szülsz nekik :)

Nem kell nagyon siettetni a felnőtté válást.

2017. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz pontosan felnőtt alatt?

Képes voltál megkérdőjelezni saját gondolkodásod érettségét, ez már egy bölcs tulajdonság, ha rám hallgatsz ezt az egy szokásodat megtartod, a többi meg alakul. Legvégső soron az egyetlen dolog amit biztosan tudhatsz, az a nemtudásod... Ne akarj felnőtt lenni, az csak egy fogalom, ami még csak nem is definiálható!

2017. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Surpielele válasza:

Hát ez anyai ösztön, hogy minden 10 percenként keres...

De egy kicsit azért kéne szólnod, hogy már nem vagy kisgyerek és egy kicsit hanyagolja ezt a folytonos keresést. Ez inkább a szülő megértésétől függ.

Nálam legalábbis bevált.

Remélem hasznos lehet. :D

2017. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!