Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb emberek miért...

Az idősebb emberek miért mások életével foglalkoznak?

Figyelt kérdés

A környezetemben az idősebb emberek,vagy középkorúak állandóan mások életével vannak elfoglalva,hogy így a szomszéd,úgy a rokon,stb.


Az én generációmban,pl a családban sem foglalkoznak az unokatestvérek a másik életével,mert mindenki magával van elfoglalva.


Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. júl. 25. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Hadd érdeklődjek: ha néhány tizen-, huszonéves összeül, milyen társalgási témák jönnek elő? Szó sem esik az ismerősökről, osztálytársakról, évfolyamtársakról, kollégákról, ki kivel, mit és hol, ugye?:D Tudod, kit etess. 50-es pedig még távolról sem öreg, és meglehetősen sokunknak vannak céljai, nemcsak a temetésünkre gyűjtünk.:D Anyám pl. akkor szerzett jogsit, hatvanasok voltak apámmal, amikor kívül-belül felújították a házat, mennek nyaralni, wellnessezni, menedzselik az unokákat.

Ha nem érdekel, amiről beszélnek, nem kell hallgatni. Engem se érdekel, hogy most éppen divat-e az ombre, melyik youtuber fiú a "leghelyesebb", és milyen póthaja van Ariana Grandénak, ezért aztán nem is hallgatom. Végképp nem írok ki kérdést arról, hogy miért ilyen hülyeségekkel foglalkoznak a tinédzserek.:D

2017. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Unatkoznak
2017. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam,hogy öreg,hanem idősebb.


Az átlag életkor 76 év.Egy 50-es ember már az idősebb generációhoz tartozik.


Az én unoaktestvéreim 20-as,30-asok,illetve pár 40-es eleji is van köztük,de valamiért ők nem foglalkoznak mások életével.


A szüleik,idősebbek pedig folyton egymással vannak elfoglalva,hogy jaj,ez miért így él,miért nem úgy,stb.

2017. júl. 25. 19:57
 14/16 A kérdező kommentje:

Jó hát a tiniket,meg a nagyon fiatalokat hagyjuk,mert ők még gyerekek,nyilván védett világban élnek.


De a felnőtteknek van elég bajuk,pont ezért sem értem miért nem magukkal foglalkoznak,hanem mások életével.

2017. júl. 25. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:

"Az én unoaktestvéreim 20-as,30-asok,illetve pár 40-es eleji is van köztük,de valamiért ők nem foglalkoznak mások életével. "


Vagy nem veled beszélik meg.:-)

2017. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én azt tapasztaltam,hogy a mai fiatalokat nem érdekli más élete,csak a sajátjuk.
2017. júl. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!