Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről? Több...

Mi a véleményetek erről? Több a leírásban.

Figyelt kérdés

Az emberek képtelenek megbocsájtani a másiknak, akkor is, ha az adott személy akaratán kívül bántotta meg. Miért nem érti meg senki, milyen rövid az élet az apró fennakadásokhoz? Annyira egyszerűen meg lehetne oldani a problémákat, nem kellene a kákán is csomót keresni. Az energiát jobb lenne a problémák elhárítására fordítani, nem pedig bosszankodni, vagy puffogni addig, ameddig el nem fáradsz.

Elképesztően zavar, hogy mennyire nem becsülik az életet egyesek, fáj nézni.


Ez legfőképpen azért aggaszt, mert a körülöttem lévőknek elég más a gondolkodásuk ilyen téren, a jelek szerint szerintük nem ennyire egyszerűek a dolgok, ahogyan azt én látom. Az én közérzetemre is rányomja a bélyegét. Így én sem tudok olyan lelkivilágot kialakítani magamnak, amiben jól érezném magam, kevesebb stresszel, szabadabban. Fiatal vagyok még az idegeskedéshez.

16/l



2017. júl. 25. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha pont azért, metr rövid az élet. Ebben a rövid életben nincs szükségem olyan emberekre magam körül, akik bántanak. Van, akit el kell engedni. Persze ehhez tudni kell mérlegelni mi az, ami valóban bánt és mi az, ami tényleg csak apróság. Néha akaratunkon kívül is megtudunk úgy bántani embereket és minket is megtudnak úgy bántani, hogy azon nem lehet túllépni. "A pokolhoz vezető út is jó szándékkal van kikövezve".
2017. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, minden teljesen egyszerű, az életet meseszerűnek látom és tökéletesnek, olyan könnyű minden, mégis mindent túlbonyolítanak, és képtelenek megoldani a problémáikat mert csak a rosszra fókuszálnak...
2017. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De aranyos! :)


Van igazság abban, amit írsz, de azért nem ilyen egyszerű ez a dolog. Pl. van olyan ember, aki nagyon csúnyán kihasználja, ha mindig mindent megbocsátanak neki.


18/f

2017. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nagyot fogok koppanni hamarosan, mivel van ebben egy kis naivitás részemről, hogy hiszek az ilyen életben. Viszont ha te elhiszed, hogy ez létrejöhet, a körülötted élőkre is átragadhat egy kevéske. :)
2017. júl. 25. 19:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és azt, hogy komolyan vettetek!
2017. júl. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!